Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Sob 11 Lis - 18:28
Na Eurowizję pojedzie Nebulossa, która będzie reprezentować swój kraj z utworem "Zorra".











Ostatnio zmieniony przez syguu dnia Nie 4 Lut - 0:01, w całości zmieniany 1 raz
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Sob 11 Lis - 20:08
Uczestnicy Benidorm Fest 2024:

- Almacor
- Angy Fernández
- Dellacruz
- Jorge González
- Lérica
- Mantra
- María Pelae
- Marlena
- Miss Cafeína
- Nebulossa
- Noan
- Quique Niza
- Roger Padrós
- Sofia Coll
- St. Pedro
- Yoli Saa


Dawid lubi ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 269
Płeć : Male

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Nie 12 Lis - 9:59
Trochę totalnych 'no-nejmów', trochę powrotów(Jorge  brał udział w Operación Triunfo 2014), niektórzy uczestnicy moga byc miłą niepodzianką, ja stawiam że jedną z nich będzie Miss Cafeína.


HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) ?w=1600
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Pon 18 Gru - 0:11

.....................................


HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Laura-poldvere-laura
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 20

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Sro 31 Sty - 0:49
Krótkie podsumowanie dzisiejszego show: okropny system głosowania, okropny zestaw dzisiejszego półfinału, okropne występy, okropna realizacja dźwięku i obrazu, podczas oglądania straciłem swoje ostatnie szare komórki. Dramat.

Dawid, Łosoś and lepik lubią ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 198
Płeć : Male
Wiek : 29

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Sro 31 Sty - 12:30
wczorajszego wieczora najbardziej mi się podobał ten serial 4 Estrellas, który leciał przed Benidormem, potem już wszystko było gorzej

Dawid, marjuz, Fenistil and Sebek lubią ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 198
Płeć : Male
Wiek : 29

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Pią 2 Lut - 23:35
Nie za bardzo śledziłem poprzednie edycje Benidorm Festu, postanowiłem odkupić winy w tym roku i... Jezu, wy tu tak żyjecie?! Sam trochę temu niedowierzam, ale za prawie 24 godziny będę kibicował Nebulossie. Jest jakiś dziwny urok w "Teresie Werner" melorecytującej do dźwięków synthpopu i na tle męskich pośladków. St. Pedro też nawet ujdzie.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Pią 2 Lut - 23:50
@lepik Tegoroczna edycja jakoś wszystko wyraźnie zmultiplikowała. Jeszcze bardziej przekombinowane występy, jeszcze bardziej niepasujące choreo, jeszcze gorsze kamery, jeszcze bardziej gejowskie piosenki.
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 198
Płeć : Male
Wiek : 29

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Pią 2 Lut - 23:54
@Dawid, przypomniałeś mi o choreo, prawie wszystkie występy wyglądały jakby ichniejszy Egurrola upychał swoich tancerzy gdzie się da, te w piosence St. Pedro nawet nie tańczą do lecącego utworu

A co do gejowskich piosenek, to nie ukrywam, liczę na to, że jury przestraszy się zamieszek w arenie i obsypie punktami Zorrę
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 269
Płeć : Male

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Nie 4 Lut - 13:35
nie przyjmuję żadnych krytycznych opinii na temat tegorocznej hiszpańskiej piosenki - jest boska!

Drover and lepik lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Nie 4 Lut - 13:53
Bop

lepik lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Nie 4 Lut - 15:18
Odkąd pod koniec 2017 grono użytkowniczek tego forum założyło klan Manjolowy, głęboko wierzyłyśmy, że ten dzień kiedyś nadejdzie. Mijały minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące, lata... Walczyliśmy o Manjolę, potem o Loredanę, a zaraz przed pandemią o Nedę. Nadzieja na sukces nikła z każdym kolejnym sezonem preselekcyjnym, a klan Manjoli mimo walecznych serc jego członków już sam stracił wiarę w końcowy sukces. Nadszedł rok 2024 i niespodziewanie... stało się. STARA BABA Z BOPEM WYGRAŁA JAKIEŚ PRESELEKCJE Serce Serce Serce Klan Manjolowy może teraz hucznie świętować, a tym, którzy uważali go za żałosny wymysł pozostaje jedynie zalać się łzami... Krokodyle łzy

Dawid, Fenistil, Łosoś, Sebek and lepik lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Sro 14 Lut - 19:37
Jak dla mnie - potencjał na guilty pleasure tego roku. Wiadomo, że to nie ma żadnych szans na dobry wynik (a pewnie nawet na przyzwoity), ale wpada w ucho, łatwo to zanucić i mimo że jest dość mocno kiczowate to ma to w sobie jakiś urok... Moim zdaniem granica campu nie została przekroczona. Wokal też mi nie przeszkadza, a nawet pasuje do muzyki. Tekst może zdawać się głupiutki, ale jakieś przesłanie ma. Jak na Eurowizję to nie ma tragedii, chociaż pewnie pomaga to, że nie jest po angielsku. No a sam występ nie był najlepszy i dziwne, że to było 1 u jury (chyba?). Ale może do konkursu coś się poprawi...
justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 205
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Nie 14 Kwi - 2:18
Guilty pleasure to jest właśnie idealne określenie dla tej piosenki. Wiadomo, że teoretycznie nie słucham takiej muzyki i na preselekcjach bardziej śmiechałam z tego występu, niż traktowałam go poważnie, ale jednak skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie zdarza mi się włączyć tej piosenki ot tak, by sobie posłuchać, zwłaszcza, gdy mam ochotę się odmóżdżyć. Warstwy artystycznej nie posiada on praktycznie żadnej, ale mnie przynajmniej poprawia humor, a takie utwory też są potrzebne. Wysokiego wyniku w maju nie wróżę, ale myślę, że jeśli występ zostanie poprawiony i dopracowany, to w pamięci zapisze się na dłużej.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Wto 30 Kwi - 22:36
Absolutny koszmarek, zarówno studyjny (sympatyczna pani ledwo już tam wydaje dźwięki), jak i wizualny (o ile zachowują koncept z pre). Zapewne po finale spaindardzi znowu spłaczą się na Twitterze/X że są niedocenieni (no ciekawe czemu)
Sponsored content

HISZPANIA: Nebulossa (Zorra) Empty Re: HISZPANIA: Nebulossa (Zorra)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach