Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+12
Daniell
justi578
Aro
Szymek79
marjuz
CB93
Dawid
Fenistil
vv.
zatecki65
Batiooo
KarolStark
16 posters
Go down
Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 88
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Czw 4 Sty - 17:45
Gratulacje dla Zwycięzcy :snorway: @vestmann

Lubię tę edycję, chyba jest najbardziej sprawiedliwa  Język 2
Szkoda mi najbardziej, że :spoland: nie awansowała do finału

Dziękuję za wszystkie punkty szczególnie za 12 od @Daniell i @Fenistil

Dawid napisał:Brawo :norway: @vestmann. Chwytliwa piosenka, bardzo PdFowa, więc i zwycięstwo nie jest wielkim zaskoczeniem. Aczkolwiek zdziwiłem się, że to akurat Twoja sprawka! Największe zaskoczenia po odtajnieniu to :unitedkingdom: @Fenistil, :lebanon: @Drover, :spain: @Radek i :france: @KarolStark. Gratuluję ukrycia jeśli taki był Wasz cel!

Jeśli chodzi o mnie, to tak! Chciałem wystawić coś niestandardowego jak na mnie Język 1  Chyba w ogóle pierwszy raz coś po polsku (jak nie było obowiązku językowego) Ulga

Daniell lubi ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 272
Płeć : Male

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Czw 4 Sty - 21:12
nawet w anonimowej wymieniłem się z @vestmann 12-nastkami, w półfinale i finale Szeroki uśmiech i super, bo utwór na prawdę zasługiwał na wygraną. Co do drugiego miejsca @Aro podebrał mi piosenkę - I keep an eye on you! :P Ogólnie edycja nie była najgorsza, ale fakt że bywały bardziej zróżnicowane 'anonimówki'. Co do mojej propozycji Chelsea Wolfe wystąpi w tym roku na Mystic Festival w Gdańsku, szkoda że tak nisko oceniona w półfinale, ale widocznie piosenka była zbyt nudna, chociaż nie można jej odmówić artu.

marjuz, Aro and vestmann lubią ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pią 5 Sty - 19:05
To ja tak zbiorczo: dziękuję za głosy, wynik i wszystkie podziękowania! Całus Jest to małe zaskoczenie (ale jakie przyjemne), choć nie ukrywam, że liczyłem na dobry wynik ROXANE - jest to piosenka, która wpadła mi w ucho jakiś czas temu na playliście "odkryj w tym tygodniu" na spotify i na stałe zagościła w gronie moich ulubionych utworów. Także fajnie, że osiągnęła dobry wynik Szeroki uśmiech Co do pozostałych wyników to mam dwie uwagi - dlaczego :romania: Rumunia tak nisko i jakim cudem :switzerland: Szwajcaria odpadła w półfinale...

Jeśli chodzi o jak widzę kontrowersyjną kwestię piosenek z eurosongs - zgadzam się z tym co napisał  @Dawid. Ostatni raz w jakichkolwiek konkursach typu PdF brałem udział dobrych kilka lat temu i niczego obecnie nie śledzę. Jeśli więc wystawiałem coś co osiągnęło dobry wynik w innym konkursie to jest to tylko przypadek - "swoje" utwory wygrzebuję głównie z playlist na spotify, youtube czy w innych odmętach internetu

Daniell napisał:A mi się bardzo podoba zwycięzca i mam nadzieję, że skłoni to @vestmann do częstszego odchodzenia w taką stronę od swojego standardowego stylu Wink
Jeśli uda mi się wygospodarować na tyle wolnego czasu, żeby dalej regularnie brać udział w PdF to postaram się trochę częściej Was zaskakiwać, a nie tylko w edycjach anonimowych Szeroki uśmiech Bo faktycznie, jak tak przejrzałem jakie utwory wystawiam, to racja, może być trochę monotematycznie Cichy

marjuz napisał:Tym akordem kończymy tę serię, a następną zaczniemy w :norway: Norwegii
a dokładniej w Ålesund Szeroki uśmiech

Dawid, Daniell, KarolStark, Darka and Fenistil lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach