Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

[DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder Empty [DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder

Nie 7 Kwi - 23:21
Slovakia:
Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

[DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder Empty Re: [DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder

Nie 7 Kwi - 23:23
Tak jak już napisałem tutaj:
https://eurowizyjnie.forumpolish.com/t3673-slowacja-preselekcje#27433

Zgłoszenia skończyły się o 22:00. Zapraszam do udziału w kolejnej edycji.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

[DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder Empty Re: [DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder

Nie 7 Kwi - 23:27
Dla mnie zgłoszeniem jest już sam wynik preselekcji. Osobny temat to rzecz umowna tak jak i godzina. Proszę zatem o dołączenie mojej propozycji.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

[DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder Empty Re: [DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder

Nie 7 Kwi - 23:28
@Poland

Regulamin napisał:4.5 Na forum można przeprowadzać w dowolnej formie preselekcje, nie są one jednak kontrolowane przez organizatora (chyba, że zasady edycji mówią inaczej).
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

[DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder Empty Re: [DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder

Nie 7 Kwi - 23:30
Niby tak ale z drugiej strony jak ktoś chce dołączyć to nie powinno być przeciwko temu przeciwwskazań. Zgłoszenie prędzej czy później i tal by ode mnie było.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1869
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

[DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder Empty Re: [DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder

Nie 7 Kwi - 23:49
Oprócz kwestii terminu zgłoszeń jest też fakt, że Patty Gurdy pojawiła się już w 43. PdF, więc nie kwalifikuje się jako "nowy artysta" na potrzeby tej edycji.

Dawid, vestmann and Sebek lubią ten post

Sponsored content

[DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder Empty Re: [DSQ] SŁOWACJA: Alestorm & Patty Gurdy - Voyage Of Dead Marauder

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach