Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Liver
Fenistil
Sebek
Szymek79
iguś
Morison
Skrzeczek
Jasiek
Aro
Dastame
Wonder
15 posters
Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 6 Lip - 22:44
Gratulacje Wonder. Dobre wyniki, nie spodziewałem się, że aż tylu moich faworytów znajdzie się w Top 10. Szkoda tylko Estonii, ale mimo mojej sympatii do piosenki, nie spodziewałem się jej wysoko :P
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 6 Lip - 23:55
Dzięki za wszystkie punkty oddane na moją piosenkę. 👏🙌 Fajnie, że udało się dojść do TOP10 mimo dość mieszanych reakcji ze strony innych. Jak widać po przyznanych przeze mnie punktach, wyniki mnie nie satysfakcjonują. Zwłaszcza zwycięska propozycja, którą uważam za jedną z najsłabszych w tym finale... Ale gratuluję i powodzenia w następnej edycji. 😉
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Lip - 10:51
Gratulacje Wonder, jeden z moich ulubionych zwycięzców w tej serii.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Lip - 11:30
Gratulacje zwycięzcy, w końcu udało Ci się wygrać, to była tylko kwestia czasu :P

Najgorsze rozczarowanie widzę w rezultacie :russia: Rosji, mnie kupiła ta piosenka w całości i myślałem, że lepiej sobie poradzi, pewniak do top 10 minimum xd
Cieszy mnie również wynik :lithuania: Litwy, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta piosenka i nie wiem skąd tutaj wątpliwość była co do awansu.
Mój wynik także satysfakcjonuje, poza tym zdziwiłem się, że w półfinale zająłem 5 miejsce, byłem pewny, że znalazłem się tuż nad kreską, także dziękuje Wam ślicznie za aż tyle Całus
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 7 Lip - 12:01
To już jakiś absurd z tymi drugimi miejscami!! 🤦
Oczywiście w żaden sposób nie mogę narzekać, bo tak genialne wyniki nie przychodzą łatwo, ale ta passa jest niebywała. Przynajmniej teraz nie zabrałem sobie zwycięstwa własnymi głosami! Dziękuję za wszystkie punkty i ofc dwunastki, które tym razem spłynęły od :portugal: Eyidy, :croatia: marjuza, :spain: Morisona i :monaco: alekseeva, kisses! Każdy punkcik jest dla mnie ważny i naprawdę doceniam, że ponownie spodobał się Wam mój wybór. Zobaczymy co przyniesie kolejna edycja, chociaż nie mam póki co wybranego utworu.
Gratki :unitedkingdom: Wonder! Już trzeci raz (na 6 możliwych) wygrywa organizator danej edycji!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 15 Lip - 1:03
@Wonder Ja naprawdę nie wiem, z którego rękawa Ty bierzesz tak fantastyczne utwory! Uśmiech Już gratulowałem wcześniej z dwa razy, ale tu jeszcze raz oficjalnie i bardzo serdecznie pogratuluję Ci zwycięstwa! Gratuluję! Uśmiech

@Dawid Ostatnio będąc w restauracji usłyszałem Twój utwór i aż sam zacząłem śpiewać "Absolutnie, absolutnie będę z Tobą aż po grób". Super, że po raz kolejny znalazło się dla Ciebie miejsce dla podium - gratulacje! Szeroki uśmiech

Jeśli chodzi o wyniki finału, jak dla mnie za nisko znalazły się :france: Francja z :finland: Finlandią, które powinny wejść do TOP 10 zamiast dwóch "takich jednych" krajów.

Co do mojego rezultatu - niewiele zabrakło do wejścia do finału (nawet bardzo niewiele, auuu…), ale dziękuję za każdy punkcik oddany na :greece: AKRIVI, szczególnie :georgia: Contratiempo za 8 punktów. Szeroki uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 15 Lip - 15:33
Gratuluję Wonderowi zwycięstwa i pozostałym, który dobrze sobie poradzili. Piosenka z UK akurat u mnie w rankingu finału dopiero 12. (11. Monako), ale nie przeszkadza mi jakoś znacząco jej wygrana. Dzięki za dosyć wysoki wynik. Miło, że moja propozycja się przyjęła. Wyniki ogólnie ok, coś pozmieniałbym, w szczególności wyżej dałbym Estonię, Belgię i Finlandię, co widać po notach, ale top5 bardzo spoko. See U soon.
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach