Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI  Empty WYNIKI

Sob Sie 24, 2019 10:34 pm
WYNIKI FINAŁU 9. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/279891/pdf-9---final/UAXUKAP6


























1. :sukraine: UKRAINA: Arca - Desafío - 123 pkt. (Cryo)

2. :sgreece: GRECJA: Mon Laferte - Canción De Mierda - 103 pkt. (Aleks)

3. :sfrance: FRANCJA: SIAMÉS - The Wolf - 88 pkt. (KarolStark)

4. :sspain: HISZPANIA: Esteman - Fuimos Amor - 83 pkt. (Morison)
5. :spoland: POLSKA: Loyal Lobos - Alfonsina y el Mar  - 79 pkt. (Dawid)

WYNIKI  3315e46ea0067
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla Cryo za jego pierwsze zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 9. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, ostatniej edycji tej serii, którą poprowadzi dla Was @KarolStark.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob Sie 24, 2019 10:48 pm
Gratki @Cryo za win! Szeroki uśmiech Uważam Twój wynik za jak najbardziej zasłużony i miło mi będzie wysłać swojego reprezentanta na :ukraine: Ukrainę! Szeroki uśmiech

Teraz trochę z innej beczki - CO TU SIĘ WŁAŚNIE STAŁO - to już moje drugie podium w tej serii i pobity kolejny rekord! Serce W życiu się tego nie spodziewałem i bardzo bardzo dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili - szczególnie @Vestmann, @Sebek, @Wonder, @Xytros, @Liver którzy przyznali mi 10 punktów! Bardzo bardzo dziękuję! Serce Serce Serce Mam nadzieję, że mój kolejny song też Wam się spodoba - publikacja już o 0:00 (kisses :* ).

Gratuluję wszystkim zadowolonym i pocieszam tych niepocieszonych - do zobaczenia na :ukraine: Ukrainie! Serce
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 25, 2019 2:06 am
Bardzo fajna edycja, ale tradycyjnie z bardzo słabymi wynikami. :P Zwycięska piosenka była chyba najmniej lubianą przeze mnie ze wszystkich - a przynajmniej przy żadnej innej tak szybko nie sięgałem po skip button na playliście. :P I choć wciąż niespecjalnie lubię, to i tak dużo lepiej się czuję z takim zwycięzcą (ambitnym i na swój sposób ciekawym, nieszablonowym - rozumiem ten urok, na który tyle osób się złapało) niż z tym z poprzedniej edycji. Choć gdybym miał po któregoś z nich sięgnąć i sobie posłuchać, to Georgia zdecydowanie z Arcą wygrywa. Wink Tak czy inaczej, gratuluję Ci, :ukraine: Cryo! Aż 8 dwunastek to naprawdę piękny wyczyn.

Jestem niesamowicie rozczarowany aż tak niskim miejscem dla :iceland: Islandii. To na pewno propozycja raczej z tych "dziwnych" i duża liczba zer mnie nie dziwi, ale spodziewałem się też od drugiej strony trochę więcej miłości dla niej. Dla mnie to na pewno ścisła topka całej serii, każdy pojedynczy dźwięk w tym 5-minutowym kawałku jest dokładnie na swoim miejscu i tworzy boskie doświadczenie dla moich zmysłów.

Oprócz tego spodziewałem się, że także :russia: :estonia: :liechtenstein: skończą ciut wyżej. Za to 4. miejsce :spain: to dla mnie ogromny szok, w życiu nie spodziewałbym się tego w okolicy top 10. No i ogromne gratki dla :georgia: Contratiempo za historyczny wyczyn! Szeroki uśmiech Widać było dość sporą zmianę w stosunku do wcześniejszych gruzińskich wyborów i osobiście nie dziwię się, że to zaprocentowało.

A, i jest jeszcze sprawa :netherlands: mojego ostatniego miejsca, już drugiego w tej serii. Uśmiech Tym razem akurat jest to wynik mocno spodziewany, bo wystawiona przeze mnie piosenka ma wszystkie niezbędne cechy by irytować i doprowadzać do szału. :P Do tego jeszcze typowe lata '00 - to się nie mogło skończyć dobrze. Mimo to mnie ten kawałek się niesamowicie wkręcił i w porównaniu z innymi kandydatami których miałem na tę edycję, ten wybór był bez wątpienia najbardziej satysfakcjonujący dla mnie samego. No i dzięki :belgium: Batiooo, :liechtenstein: Liver i :ukraine: Cryo, że dzięki Wam wyszedłem z tej edycji z twarzą.  Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 25, 2019 2:16 am
Gratulacje dla :ukraine: Cryo, czyli jednak nie zwijasz maneli z PdF-u :P Fajne Top 5, zwłaszcza na względu na obecność w nim :spain: Hiszpanii i :greece: Grecji.

Dzięki za punkty dla :liechtenstein: Liechtensteinu. Tak jak w przypadku Bosver, utwór nie do końca w moim stylu, ale tym razem miałem mniejsze oczekiwania, więc jest ok.
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie Sie 25, 2019 1:50 pm
Dzięki wszystkim za przyznanie mi tylu punktów. Nie spodziewałam się, że mogę zając tak wysokie miejsce Wink Gratki Cyro wygranej!
avatar
Gość
Gość

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon Wrz 16, 2019 9:58 am
hah wygralem a nic nie napisalem, dzia max za wasze vota i ogolnie za ten deszcz dwunastek, bowiem rekord zostal pobity, swoja droga fajnie ogladalo sie wyskok z ostatniego miejsca na sam szczyt podium xD nie ukrywam ze Desafio to jeden z moichh najwazniejszych wyborow w kp/pdf wiec wygrana cieszy mnie bardziej, edycja najlepsza z calej serii bo w koncu wiecej niz 2 piosenki mi sie spodobaly hah. ponadto ciesza wysokie pozycje polski, hiszpani, portugalii, smuci liechtenstein, norwegia i turcja
Sponsored content

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach