Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Liver
Przemek
Batiooo
Yngwie / admin
Łosoś
Daniell
Dawid
Aro
Jasiek
DanielW
Drover
marjuz
Wonder
17 posters
Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 27 Cze - 23:41
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:











AURORA - Exist For Love  










Nicole Sabouné - For Us  










Self Esteem - (Girl) Crush










Cyn - Believer










Kalandra - Brave New World










Ásgeir - Youth










Moses Sumney - Virile










AJR - Bang!










White Lies - Tokyo  










Baby Yors - Bad Influence









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 48 punktów.
11. Ellie Goulding - Power  (45 pkt.)
12. Janet Devlin - Saint of the Sinners (40 pkt.)
13. The Irrepressibles - Two Men In Love (38 pkt.)
14. Bass Astral x Igo - Lipstick (33 pkt.)
15. ELYSA - Silence The Sirens (20 pkt.)
16. Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No (16 pkt.)
17. San Mei - Wonder (DSQ)

_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:












Dotter - Backfire  










Doja Cat - Boss B*tch










Cat Pierce - You Belong To Me










SUNMI - Noir










POLO & PAN - Canopée  










Faouzia - Born Without a Heart  










Glass Animals - Youth









Empara Mi - WYGD










Hurts - Voices










Mery Spolsky - Bigotka









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
Ostatnia awansująca piosenka zgromadziła 59 punktów.
11. Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel (58 pkt.)
12. Adel Tawil feat. Peachy - Tu m'appelles (53 pkt.)
13. BLOW - You Killed Me on the Moon (48 pkt.)
14. SOPHIE - It's Okay To Cry (47 pkt.)
15. Baasch - Brokat (45 pkt.)
16. Lady Gaga, Ariana Grande - Rain On Me (43 pkt.)
17. Gjon's Tears - Babi (40 pkt.)
18. Stray Kids - Side Effects (20 pkt.)

______________________________________________________________________________________________________________
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 0:03
Okeeey. Pierwszy półfinał dość przewidywalny, chociaż smuci flop Saint of the Sinners i zaskakuje brak awansu dla Two Men In Love. Bo na finał dla Silence The Sirens jakoś się nie nastawiałem. I nie do końca rozumiem czemu Wonder (piosenka) ma DSQ.

W drugim półfinale też w większości awansowało to, co awansować miało. Jednak spodziewałem się w finale Falling Asleep At The Wheel, You Killed Me on the Moon i It's Okay To Cry. Szczególnie odpadnięcie tej ostatniej piosenki do szok i niedowierzanie. No i po pierwszych dwóch finalistach nastawiłem się na awans Deszczu Na Mnie Uśmiech
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 0:14
W pierwszym półfinale szkoda mi przede wszystkim "Two Men in Love", a "Non Ti Dico No" zdecydowanie nie zasługiwało na ostatnie miejsce (nie licząc zdyskwalifikowanego "Wonder", które swoją drogą też powinno znaleźć się w finale, ale tu już wchodzą inne czynniki). Z drugiego półfinału natomiast najbardziej żal mi chyba "Babi", pewnie będę odosobniony w tej opinii, ale uważam, że ten utwór jest lepszy od eurowizyjnej propozycji Gjona. Poza tym, mimo wszystko, "Rain on Me" mogłoby być troszkę wyżej, dość mocno wkręciła mi się ta piosenka. Nie mogę doczekać się finału :P
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 0:21
Hura. Tak się cieszę, że chociaż jedna (bardziej przystępna dla osób nie związanych w ogóle z muzyką koreańską) piosenka z Korei awansowała do finału. Sunmi po zwycięstwo!
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 0:22
Wyniki I semi są w miarę ok, kilka drobnych korekt bym dokonał, ale nie ma co narzekać. Syf jakiego moje uszy dawno nie słyszały wywalony i to cieszy najbardziej Wink
W 2 jest już gorzej. Przede wszystkim szkoda mi Brokatu, ale cieszy, że kombinowanie z Kłamstwem Madziii przyniosło taki rezultat xD. Generalnie jest co jeszcze wspierać w finale i powodzonka dla wszystkich Wink
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 0:24
No jeblam z wynikuw, nie pow ze nie. Pierwszy semi bez zaskoczeń, ale przy takiej ilości awansujących zaskoczeń być nie może. Ogromnie szkoda "Lipstick", ale byłem przygotowany na niedocenienie sztuki (eng. art). "Power" też bym już przepchnął dalej skoro tak blisko granicy. Szkoda "Wonder", przyjemny sąg.
Drugi semi to totalnie jeblam, jak mozna na dotter glosowac wspl. "Bigotka" kotlet tez weszła, a "Brokat" i "It's Ok To Cry" przepadają w odmętach. Będzie co zerować w finale przynajmniej, bo jeszcze więcej nudnych songów awansowało. Szeroki uśmiech

Wnoszę o przesłuchanie wszystkich songów na wieczorku finałowym w zamian za dzisiejszy brak.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 0:50
oj jak ja oopłam i sksksksłam
molitva za SOPHIE
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 13:47
Jak już Boss Bitch, Bigotka i Backfire przeszły to Rain on Me też mogło, jest zdecydowanie lepsze od tej trójki...

Wyniki spoko, ale brak It's Okay to Cry, Power i - przede wszystkim - Falling Asleep At the Wheel (mój faworyt z tej edycji) to skandal. No i Wonder, ale to już wina tego, co to wystawił.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 14:35
Przechodzą kotlety to powinno przejść przede wszystkim Non Ti Dico No. Czekałem na udział tej piosenki dłużej niż odbywa się PdF, w końcu się pojawiła a rezultat "po włosku". Ogólnie wyniki takie sobie. Edycja Smętowa to i sporo ich awansowało do finału, jednak kilka ciekawszych utworów również, więc może z połowę punktacji ułoży się bez problemu.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 28 Cze - 14:56
Wyniczki pierwszego półfinału:
Tragedii nie ma, wiele przyzwoitych piosenek poległo a mianowicie Power, Saint of the Sinners, Wonder (co na własne życzenie spowodował) ale na szczęście są też takie, które przeszły dalej i są też takie, których fenomenu nie ogarnę.
Wyniczki drugiego półfinału:
No tutaj większe jajca się wydarzyły, przeszły niewiadome co piosenki albo bardzo krejzi i największy zawód jest przy Falling Asleep At The Wheel, które w finale powinno bić się o czołówki, szkoda też You Killed Me on the Moon mogło awansować dalej za co najmniej trzy inne songi, totalna masakra.

Finał się prezentuje naprawdę słabo, na szczęście jest jeszcze na co głosować.
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Lip - 22:43
WYNIKI FINAŁU 25. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/336850/pdf-25---final/Bwm4Qs4v


























1. :sserbia: SERBIA: Cat Pierce - You Belong To Me - 144 pkt. (Łosoś)

2. :sdenmark: DANIA: Nicole Sabouné - For Us - 129 pkt. (Wonder)

3. :sitaly: WŁOCHY: White Lies - Tokyo - 128 pkt. (Przemek)

4. :siceland: ISLANDIA: Hurts - Voices - 127 pkt. (Aro)
5. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: POLO & PAN - Canopée - 122 pkt. (Fenistil)

WYNIKI RpkGbho
W finale votów nie oddała yourraxus.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/335386/pdf-25---i-semifinal/CCuETYxn








WYNIKI 94nQunI
W I półfinale votów nie oddała yourraxus, za co spotkała ją dyskwalifikacja.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/335388/pdf-25---ii-semifinal/MgF7PZT2








WYNIKI UOpdIaf
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brawa dla Łososia za kolejne zwycięstwo w konkursie!

Dziękuję wszystkim za udział w 25. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was @Liver.

Yngwie / admin and Dawid lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Lip - 23:03
wy to już jesteście fenomen socjologiczny z tym notorocznym wybieramiem najnudniejszej piosenki w stawce xdd

Dawid lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Lip - 23:13
And I oop-

Gratuluję zwycięzcy.

"Brave New World", "You Belong to me", "For Us" i "Falling Asleep at the Wheel", "Wonder" nie znałem wcześniej, fajne piosenki. Moim zdaniem "Falling Asleep at the Wheel" to najlepszy utwór edycji, szkoda, że nie miałem szansy wesprzeć Xytrosa. 3 Ogólnie zauważyłem, że jego wybory albo bardzo mi się podobają, albo nie podobają mi się wcale. Ja nawet nie byłbym w finale gdyby nie Rax, więc mój wynik raczej nikogo nie zaskakuje. xd Dzięki za dwie 12, moim zdaniem to bardzo dobry song i zasłużył na dużo lepsze miejsce, tak samo "Simmer", ale jakieś 12 są, więc tragedii nie ma.

Do zobaczenia w kolejnej edycji. Uśmiech
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Lip - 23:15
Gratulacje, Łosoś! Piosenka może nie jest moim ścisłym top tej edycji, stąd tylko 2 punkty, ale to porządny utwór, spodobał mi się nawet jeszcze bardziej od czasu oddania głosów, więc może być taki zwycięzca :P Co do reszty - wszystko widać w moich głosach, Słowenia, Holandia, a przede wszystkim Armenia!!!! powinny być wyżej, ale no cóż :P Jeszcze parę słów o moim wyniku, który jest w sumie całkiem satysfakcjonujący (4. miejsce w semi, wow :O), fajnie, że udało się załapać chociaż na jeden punkcik :P Dziękuję bardzo za każdą notę, a w szczególności podziękowania dla Darki, marjuza i Siwej za punkty w finale Uśmiech Do zobaczenia w kolejnej edycji!
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Lip - 23:20
Zwycięzca mega, dwa lata temu jarałem się mega tą piosenką więc się cieszę z takiego wyniku. Mega 3. miejsce i fajnie że razem z Przemciem wywindowaliśmy kilka mega piosenek na wyższe miejsca.

Tak się w sumie zastanawiam od kiedy PdF/KP stał się konkursem nieznanych artystów i nie wiem czy chodzi nam o to żeby każdy bał się tego, że wystawi kogoś bardziej znanego z utworem, którym się akurat jara. Już mniejsza o "Exist For Love", ale wiem też od innych osób, że było im przykro czytać niektóre komentarze pod adresem swoich utworów. Szczytem wszystkiego było dopatrywanie się kotletowości w piosence :montenegro: Czarnogóry. Takie zachowanie, szukanie kotletowości na siłę, nieudolne próby bycia zabawnym - psują atmosferę. No ale to tylko moje zdanie, jeśli Was taki klimat bawi to mnie nic do tego.

W sumie zdziwiłem się, że nikt nie typował mnie do mojej piosenki, nie spodziewałem się aż takich skrajnych ocen. Nie obchodziło mnie ile osób kojarzy AURORĘ, po prostu utwór skradł moje serce całkowicie od pierwszego odsłuchania i chciałem żeby się pojawił. No i to tyle. Cieszę się, że udało mi się wszystkich zwieść.

Przemek, Łosoś and Wilk lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach