Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob Lis 23, 2019 9:51 pm
[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:










:smontenegro: CZARNOGÓRA
Daria Zawiałow - Helsinki









:snetherlands: HOLANDIA
Maty Noyes - London









:slatvia: ŁOTWA
Dallas - Weatherford









:sbelgium: BELGIA
Naadia - Al'py









:sandorra: ANDORA
Sophie Auster - Mexico









:skazakh: KAZACHSTAN
Louise Attaque - Les Nuits Parisiennes









:slithuania: LITWA
Little Tony - Aspettami in America









DO FINAŁU NIE PRZESZLI:
(ostatnie premiowane awansem miejsce zdobyło 30 pkt.)
08. :sukraine: UKRAINA: Lana Del Rey - Brooklyn Baby (18 pkt.)
09. :sfinland: FINLANDIA: Jannika B - Niagara (13 pkt.)
10. :sitaly: WŁOCHY: Shawn Mendes, Zedd - Lost In Japan (6 pkt.)
11. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: Mitski - Your Best American Girl  (DSQ)
12. :sslovakia: SŁOWACJA: Zuza Jabłońska - Wisła (DSQ)
_______________________________________________________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:










:sfrance: FRANCJA
FRANCJA: Blondino - Oslo









:snorway: NORWEGIA
NORWEGIA: BØRNS - American Money









:srussia: ROSJA
Highasakite - Mexico









:sbelarus: BIAŁORUŚ
Autoheart - Oxford Blood









:sireland: IRLANDIA
Zella Day - East of Eden









:sswitzerland: SZWAJCARIA
Laurel - San Francisco










DO FINAŁU NIE PRZESZLI:
(ostatnie premiowane awansem miejsce zdobyło 38 pkt.)
07. :slux: LUKSEMBURG: Sofia Karlberg - Stockholm Syndrome (31 pkt.)
08. :siceland: ISLANDIA: Yolka - Provans (22 pkt.)
09. :ssweden: SZWECJA: Frum - Ocean (17 pkt.)
10. :sgermany: NIEMCY: Carrie Underwood - Choctaw County Affair (14 pkt.)
11. :sportugal: PORTUGALIA: Hania Rani - Hawaii Oslo (DSQ)
_______________________________________________________________________________________________________________


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob Lis 30, 2019 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Lis 23, 2019 11:35 pm
Muszę przyznać, że ten żart z moim awansem do finału przedni Szeroki uśmiech Tak czy inaczej, dziękuję bardzo, bo to miłe Uśmiech Szkoda, że Finlandia nie weszła a Poland sam się wyautował. W drugim półfinale bardzo liczyłem na Islandię, najlepsza piosenka tam. Niemcy też mogły od biedy wyjść.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Lis 24, 2019 10:52 am
Myślałem, że zajmę ostatnie miejsce, a tu nawet 14 pkt. się zebrało. Szeroki uśmiech Dzięki za wszystkie punkty. Wyniki są spoko. Jedynie dalej widziałbym UK i Ukrainę, które były najlepszymi piosenkami edycji, ale UK na własne życzenie flopnęła...
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Lis 24, 2019 2:44 pm
Nie mam pojęcia dlaczego nie awansował Luksemburg, zastanawiałem się nad 12 w finale a tu flopix. Szkoda że nie oglądałem wyników na żywo, bo jakbym zobaczył, że zostaje ostatnie miejsce w finale to chyba bym nawet sobie nie kibicował xd. Ogólnie semi mocny, więc awans cieszy, dzięki
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Lis 24, 2019 10:04 pm
marjuz napisał:Nie mam pojęcia dlaczego nie awansował Luksemburg, zastanawiałem się nad 12 w finale a tu flopix. Szkoda że nie oglądałem wyników na żywo, bo jakbym zobaczył, że zostaje ostatnie miejsce w finale to chyba bym nawet sobie nie kibicował xd.

Dokładnie, dla mnie również brak :lux:  finale to nieporozumienie, ogólnie z obu semisów weszło po 5 piosenek, których się spodziewałem, więc jest ujowo ale stabilnie. Powodzenia wszystkim za tydzień.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią Lis 29, 2019 10:15 pm
I półfinał: Dzięki za awans. Większość piosenek tutaj mi się spodobała. Szkoda, że nie awansowały :slovakia: Słowacja i :unitedkingdom: Wielka Brytania, ale zasady są nieubłagane. Z pozostałych to wyniki są niemal idealne Uśmiech. Troszkę zaskakujące, że nie przeszła Ukraina, awansu Kazachstanu raczej się nie spodziewałem, choć akurat lubię jego piosenkę. Cieszy mnie, że przeszły pewne dwie piosenki, których mocno nie doceniłem. Ogólnie moje finałowe głosy będą się różniły dość wyraźnie od półfinałowych...

II półfinał: Szczerze mówiąc, uważam, że jest dość nudnawy, choć jest parę miłych akcentów. Tutaj również najbardziej szkoda braku awansu za brak głosów tj. :portugal: Portugalii - mam pewną słabość do takich brzmień. :germany: Niemcy i ewentualnie :iceland: Islandia mogły wymienić któreś kraje, ale nie byli to jacyś wielcy moi faworyci.

Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Lis 30, 2019 9:29 pm
WYNIKI FINAŁU 14. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]


























1. :sireland: IRLANDIA: Zella Day - East of Eden - 98 pkt. (Łosoś)

2. :snorway: NORWEGIA: BØRNS - American Money - 88 pkt. (Morison)

3. :snetherlands: HOLANDIA: Maty Noyes - London - 78 pkt. (Batiooo)

4. :sbelgium: BELGIA: Naadia - Al'py - 76 pkt. (vestmann)
5. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Autoheart - Oxford Blood - 68 pkt. (Szymek79)

[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]







[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla Łososia za jego drugie zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 14. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was @NW.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob Lis 30, 2019 9:49 pm
Gratuluję Łososiowi i innym, którzy sobie poradzili, choć przyznam, że w tej edycji Irlandia nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Trochę lepszym zwycięzcą byłaby już Norwegia. Na duży plus docenienie Belgii i Holandii. Fajne wybory ludki z Beneluxu, choć na początku mnie nie chwyciły. Dzięki za punkty, szczególnie te największe Uśmiech. Widzę, że nie tylko mi pozmieniało się zdanie z półfinału do finału :P. Przyznam, że po cichu liczyłem na top10 jak już znalazłem się w tym niedużym finale 14 piosenek, uważam, że mój wybór jakoś się wyróżnia i jest ciekawy, ale nie narzekam, mogło mnie w tym finale przecież nawet nie być.
A i jeszcze szkoda, że Litwa na ostatnim. Miło, że piosenka w takim klimacie jednak się pojawiła w finale i cieszy mnie, że Fenistil ma po dłuższym czasie jakieś top10. Należało mu się Bardzo, bo jego wybory są często bardzo dobre i niedoceniane moim zdaniem, choć Mexico nie jest jednym z jego lepszych wyborów.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie Gru 01, 2019 3:19 am
Gratulacje :ireland: Łukasz! Piękna piosenka, osobiście nie dałem punktów, bo nie chciałem być posądzony o przyjacielskie głosowanie.

Cieszę się z wysokiego miejsca :netherlands: Holandii, przydałoby się w PdF-ie więcej takich ekstrawaganckich nut. Dziwią mnie niskie lokaty :montenegro: Czarnogóry oraz :latvia: Łotwy (zwłaszcza tej pierwszej), ale cóż. Andora nie byłą moim ulubionym utworem w tej edycji, jednak podobnie jak Skrzeczk cieszę, że :andorra: Fenistil znalazł się w Top 10 a nie zdarza się to niestety często. Dla mnie już samo wejście do finału było jak trofeum, więc nie smuci mnie ostatnie miejsce. Trzeba doceniać to, co jest, bo nie wiem, czy to nie był mój jedyny awans w tej serii :P No i oczywiście dziękuję tym, który wsparli mnie punktami, przede wszystkim :germany: Droverowi, :italy: syguu i :montenegro: Dastame'owi Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon Gru 02, 2019 1:37 pm
Cieszę się bardzo, że ta edycja doszła ostatecznie do skutku, bo już od dawna na nią czekałem. Taka tematyczność tytułów wypadła naprawdę interesująco i mam nadzieję, że jeszcze się w przyszłych seriach powtórzy.

Zwycięska :ireland: Irlandia nie otrzymała ode mnie punktów, ale źle nie jest. Słucha się przyjemnie i nie mam problemów, by przywołać sobie w głowie jej brzmienie. Mam jednak wrażenie, że to już któryś z rzędu zwycięzca w bardzo podobnym stylu. Czas w końcu na jakieś zmiany!

Ja dziękuję bardzo za upragnione top 10 dla mojego :andorra: Mexico - cel na serię został wypełniony i teraz nawet jeśli do końca będę grzał doły, to jakoś to przeżyję. :P Dzięki wielkie także za drugie miejsce w semi i za wszystkie punkty. Niezmiernie miło jest mi czytać tu, że ludzie cieszą się z mojego wyniku.

Dość sporym cieniem na wynikach kładzie się niestety dyskwalifikacja :unitedkingdom: Wielkiej Brytanii i :slovakia: Słowacji - otrzymały one ode mnie dwie najwyższe noty w semi, a Your Best American Girl było bez wątpienia moją ulubioną piosenką edycji. W drugim semi bardzo mi było szkoda ostatniego miejsca :germany: Niemiec, bo Drover po raz kolejny postawił na coś, co bardzo pozytywnie się wyróżnia.

Jeśli chodzi o niespodzianki, to na pewno jest nią przede wszystkim awans :lithuania: Litwy do finału, i to nawet jeśli zignorujemy obie dyskwalifikacje! Tam poszło już nieco gorzej, ale i tak brawo! Do do :france: Francji i :montenegro: Czarnogóry, to byłem pewny, że będą dzielić i rządzić w top 5, a jednak poradziły sobie wyraźnie gorzej. Z kolei :kazakhstan: Kazachstan obstawiałem jako jeden z awansów uzyskanych dzięki dyskwalifikacjom, a tymczasem wygrał on cały półfinał! xD No i :belgium: Belgia zajęła 4. miejsce, a tylko dzięki szczęściu w ogóle wyszła z semi. Dzikie te wyniki. Szeroki uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią Gru 06, 2019 11:38 am
Jak widać po moich głosach, z wyników powinienem być zadowolony, gratulacje dla :ireland:, wiadomo, że Łosoś to jest Król wody jak lew jest Król dżungli, Batio również zebrał masę głosów, a spodziewałem się gorszego wyniku, szkoda natomiast, że bez punktów skończyły :austria: oraz :latvia:, które były u mnie tuż za czołówką, najbardziej zaskoczony jestem natomiast świetnym (nie pierwszym w tej serii z resztą) wynikiem :belgium:, oby tak dalej.
Wielkie dzięki, w szczególności dla [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] za najwyższe noty w finale i półfinale oraz za wszystkie pozostałe głosy, które złożyły się na mój drugi najlepszy wynik w historii PDFów.
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach