Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 11 Sty - 19:41
WYNIKI FINAŁU 17. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/295583/17-edycja-pdf---krajowa-jzyk-urzdowy-fina
































01. :sfrance: FRANCJA: Clara Luciani - La grenade - 97 pkt. (Sebek)

02. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: Rina Sawayama - Cherry - 94 pkt. (Cryo)

03. :snorway: NORWEGIA: Dina Misund - Om Du E Klar - 77 pkt. (Morison)

Blisko podium byli:
04. :saustria: AUSTRIA: Yukno - Die Wahrheit (liebt die Fantasie) - 73 pkt. (Wonder)
05. :ssweden: SZWECJA: Miriam Bryant - NERÅT/UPPÅT - 59 pkt. (Xytros)

WYNIKI Tabelk10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gratulacje dla :france: Francji za kolejne zwycięstwo w konkursie! Od siebie dziękuję za udział w tej edycji, mam nadzieję że kolejna będzie obfitowała w większą ilość uczestników. Następną edycję poprowadzi dla was @Sebek!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Sty - 22:13
Brawo Sebek.

Mogła od biedy wygrać WIelka Brytania. Nie rozumiem niskiej pozycji Łotwy, niezła piosenka jak na ten trudny rynek (podobnie Kazachstan). Dzięki za punkty dla mnie. Wynik jak wynik, ale zawsze lepiej dostać kilka wyższych not niż same ochłapy Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 12 Sty - 10:16
Jestem zadowolony najlepsze piosenki zajęły odpowiednio 1 i 2 miejsce. Gratulacje dla Francji :france:!!!

Dzięki również za wszystkie 12stki / :france: :norway: :germany: Serce

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią 17 Sty - 22:48
Gratuluję zwycięstwa Francji i dziękuję za punkty przyznane Łotwie: przedewszystkim 10 od sąsiada Livera i 8 marjuza. Bardzo lubię swoją piosenkę, choć nie spodziewałem się raczej wysokiego wyniku. Edycja było nawet ok, choć zdecydowanie bardziej przemawiała do mnie poprzednia krajowa. Litwa, Niemcy, Białoruś (trochę ją przeceniłem, teraz dałbym 8, 12 Niemcom 10 Litwie) - cała moja czołowa trójka w końcowej części stawki, ale te dwie pierwsze były dosyć specyficzne, więc spodziewałem się raczej tego, choć mnie zainteresowały. Andora niesłusznie na ostatnim miejscu z wyraźną stratą. Taki fajny utwór na luzie z trąbkami.
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach