Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 9 Lut - 19:31
WYNIKI FINAŁU 19. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/298684/pdf-19---final/UtUneBFE


























1. :scyprus: CYPR: Dua Lipa - Physical - 110 pkt. (Wilk)

2. :snorway: NORWEGIA: Ofelia - Zaraz - 81 pkt. (Morison)

3. :skazakh: KAZACHSRAN: Janice - Heart Will Bleed - 79 pkt. (KarolStark)

4. :sfrance: FRANCJA: Alexe - Écho - 78 pkt. (Sebek)
5. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: TR/ST - Capitol - 74 pkt. (Cryo)

WYNIKI 8u11TwL
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla Wilka za jego dziewicze zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 19. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzą dla Was wszystkie prowadzące PdF!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 10 Lut - 0:48
Brawo Wilk, nawet w miarę ten kotlet :P Wyniki też "nawet w miarę", skoro Norwegia, Francja oraz Włochy załapali się do Top 10. Szkoda tylko Andory, bo piosenka osobliwa i dużo nie zabrakło, ale sam fakt, że "mój" utwór zajął miejsce wyższe niż 14. to już coś Szeroki uśmiech Rezultat Litwy taki sobie, jednak liczyłem się z tym, że szału nie będzie. Cieszę się, że przynajmniej kilka osób doceniło. Dziękuję bardzo za punkty.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 10 Lut - 20:35
:shock: Serdecznie dziękuję! bo wygrana z piosenką która jest ewidentnie "pode mnie" smakuje jeszcze lepiej, nigdy jeszcze tak żadna piosenka Duy mi się nie podobała jak ta! Więc mega się cieszę jak już wspomniałem że z takim żywym kawałkiem udało się wygrać i wgl się nie spodziewałem że energiczna piosenka ma szansę zawojować jeszcze ten konkurs, miło. Dziękuję za każdy punkt i zapraszam wszystkich do :scyprus: Limassol :scyprus:

WYNIKI Dd0b94c9b11d8
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Czw 13 Lut - 18:40
Gratuluję wygranej Wilk Wink, piosenka niezła, choć jeśli mam być szczery, był to dla mnie trochę wybór na łatwiznę, ale jak ludziom się tak bardzo podoba, to należała się wygrana. Wyniki średnie, ale cieszę się, że mogłem poznać kilka naprawdę dobrych utworów, przede wszystkim :switzerland: Better Now, :finland: Secret Void, :belgium: Under The Same Old Tree i :unitedkingdom: Capitol. Dosyć niedocenione pozostają Szwajcaria i Szwecja. Edycja ogólnie była wporzo. Dziękuję bardzo osobom, które doceniły Recovery, bo jest to zdecydowanie mój ulubiony utwór, jaki pojawił się w PDF (pozostałe utwory z pre też byłyby). Mogło być lepiej, mogło być gorzej z wynikiem, ale w końcu udało się Frankowi tutaj pojawić. Mój największy cel na tę serię zrealizowany. Zachęcam wszystkich do poznania go, jest jednym z moich ulubionych artystów. Jego utwory są często mądre i brzmią ciekawie.
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach