Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś tegorocznej brytyjskiej propozycji?

0 - 0%
0 - 0%
1 - 13%
1 - 13%
2 - 25%
2 - 25%
0 - 0%
1 - 13%
1 - 13%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 8
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Czw 27 Lut - 11:33
:unitedkingdom:

Swojego reprezentanta na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji BBC wybrało wewnętrznie. Jest to James Newman, który w 2014 został nagrodzony przez brytyjski przemysł fonograficzny jako jeden ze współautorów singla roku "Waiting All Night". Prywatnie brat dobrze znanego Johna. W Rotterdamie zaśpiewa utwór "My Last Breath".

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) James-newman


:unitedkingdom: AUDIO :unitedkingdom:


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Pią 26 Lut - 10:01, w całości zmieniany 3 razy
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Czw 27 Lut - 11:36
WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) A18l5Qg3Q8L._SS500_

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Czw 27 Lut - 16:13
Kto by pomyślał, że uk ze wszystkich państw wielkiej piątki wyślę najlepszy song. Piosenka jest bardzo spoko i chcę się jej słuchać, ale nie ma efektu wow. Uk raczej wraca do top 20
7/10
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Czw 27 Lut - 18:52
Po Wielkiej Brytanii nie miałem żadnych większych oczekiwań w tym roku. No i słusznie, bo wysyłają piosenkę, która poziomem przypomina te, które rywalizowały w You Decide, a preselekcje te z pewnością nie powalały.

W moim odczuciu najsilniejszą częścią propozycji jest pierwsza zwrotka - ma bardzo przyjemne brzmienie i daje nadzieję na to, że to będzie naprawdę porządny utwór. Potem jednak wchodzi refren, który srogo rozczarowuje, a następnie do końca kompozycji tak naprawdę nic nowego się nie dzieje.
My Last Breath to piosenka, która mogłaby sobie lecieć w tle gdy np. sprzątam, bo słucha się tego naprawdę przyjemnie. Nic tu jednak intryguje. Powiedzmy, że to ooo ooo o jest dość chwytliwe, ale to chyba wciąż za mało, żeby odnieść większy sukces w maju.

Nie zdziwi mnie lokata UK w bottom5, ale mimo wszystko widzę tu potencjał na TOP20.

5/12
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Czw 27 Lut - 21:14
Seems like there's a pattern since 2011, every 3 years the UK sends a not-so-terrible song that does okay-ish.
Taki komentarz znalazłem pod teledyskiem na youtubie i w sumie trudno mi się z tym nie zgodzić. Piosenka jest generyczna, ale przyjemna. Bardzo mi się podoba, że w końcówce refrenu mamy wyraźną przerwę i zatrzymanie tempa przy ostatnim "I gave you my last... breath" zamiast pociągnięcia tej linijki w identyczny sposób jak wcześniejsze (czego się mocno spodziewałem). Jakoś tak chce się tego posłuchać ponownie. Na ten moment życzę im tego top 20. :P
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Czw 27 Lut - 21:46
Nuda, nuda, nuda. Po 5 minutach się zapomina o istnieniu tego utworu. Nie brzmi źle, ale to raczej sprawdza się jako przerywnik w playliście wygenerowanej przez Spotify. Na Eurowizję nie jedzie się, aby być tłem. Ładny teledysk ciągnie całość. Nie wydaje mi się, aby maj przyniósł coś więcej niż poprzednie wyniki UK. Nie skreślam, ale zbyt grzeczne i płaskie to wszystko.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Pią 28 Lut - 1:45
Co za tandeta. Ta piosenka to taki typowy zapychacz o którym zapomni się zaraz po przesłuchaniu. W Eurowizji chyba tylko po to, by szorować dno rankingu jak Bigger Than Us, nawet jest trochę podobne.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Pią 28 Lut - 14:17
Kolejna brytyjska piosenka, która jednym uchem wpada, a drugim zaraz wypada. Nie wiem, może na żywo mi się to spodoba, na razie przesłuchałem ją dwa razy i nic z niej pamiętam, poza obrazami z teledysku.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Pią 28 Lut - 23:37
Ogólnie to przeciętna piosenka (chociaż w porównaniu do innych nienatchionych radiówek pokroju Australii 2017 czy Austrii 2018, które swoją drogą nie skończyły nisko, nie wypada wyraźnie gorzej), ale zdarzały się Wielkiej Brytanii gorsze propozycje. Na "uciśnionych" patrzy się często łagodniejszym okiem, więc nie wiem, czy mam coś przeciwko, żeby załapali się na to 20. miejsce.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Sob 29 Lut - 16:39
Utwór brzmi jakby napisali go 2 dni przed premierą, jakby to była dopiero jego wersja wstępna. W zasadzie to że to było to pisane na szybko jest dla mnie niemal pewne, bo nie sądzę by Brytyjczycy mieli opracowany jakiś wybitny plan na tegoroczny konkurs.

Sama piosenka już jest niedokończona, bo trwa 2:30, oczywiście dodano do teledysku 40 sekund szeptów z piekła (nikt nie zauważy, że za krótkie!). Wokal w refrenie jakiś nieobrobiony, plastikowy, swoją drogą każdy kolejny refren brzmi tak samo, jakby zrobiono zwykłe kopiuj wklej. Finalnie piosenka po prostu nuży. Tragedii może i nie ma, ale to zdaje się być jedynie taki finałowy zapychacz.

Dawid napisał:Ładny teledysk ciągnie całość.

Niby tak, ale skakanie po lesie i nagrania z drona to też nie jest szczyt artystycznego kunsztu. Zwłaszcza mając na uwadze teledysk np. do "Nobody But You" Cesara Sampsona (który oczywiście na ESC był oVeRrATeD), zresztą czuję tu jakąś delikatną inspirację do tej piosenki.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Czw 12 Mar - 13:54
To jest tak do bólu nieodkrywcze i nudne... Typowa brytyjska radiówka na (bardzo) niskim poziomie, o której zapomina się chwilę po wysłuchaniu. Całość nie wpada w żaden sposób w ucho, jest generyczna i nijaka. UK raczej tegorocznej Eurowizji nie zawojuje.
3/12
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Newman (My Last Breath)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach