Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth Empty WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth

Pią 29 Maj - 20:32

Daddy James ma 46 lat (w momencie wydania piosenki 45) z ciekawostek: były oficer armii brytyjskiej,
w 1999 roku stacjonował w oddziałach Life Guards w Kosowie.

skrót od: 2:50
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth

Pią 29 Maj - 21:01
Bardzo godny finalista. Sam myślałem o wystawieniu Blunta, uwielbiam gościa. Celowałbym w mniej przebojowe jego piosenki, ale "The Truth" też jest niczego sobie. Za kosowski urywek z życia to chyba zero punktów z Serbii Cię czeka.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth

Sob 30 Maj - 3:25
Znam to, nie wiem czy z radia, czy brat mi to puścił bo lubi taką muzykę, niemniej twórczość Blunta lubię i na pewno jest to moim zdaniem jeden z lepszych utworów od ciebie. powo
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth

Sob 30 Maj - 9:49
Jest dobrze ale szkoda, że nie "Monsters" albo "Cold" najlepsze na ostatniej płycie Jamesa.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth

Sob 30 Maj - 14:29
Ja akurat jakoś nie przepadam za twórczością Blunta. Jednak propozycję gospodarzy wysłuchałem z przyjemnością. Jest przebojowo, noście i nienachalnie. Godny kandydat do obrony tytułu Wink Automatyczni finaliści jak na razie nie mieli zbyt wiele szczęścia w finale, a tutaj widzę potencjał do przełamania tej złej passy.
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth Empty Re: WIELKA BRYTANIA: James Blunt - The Truth

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach