Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś rosyjskiej propozycji?

2 - 33%
0 - 0%
1 - 17%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 17%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 33%
 
Wszystkich Głosów: 6
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ROSJA: Little Big (Uno) Empty ROSJA: Little Big (Uno)

Pon 2 Mar - 19:44
Rosyjski nadawca publiczny poinformował że :russia: Rosję w Rotterdamie będzie reprezentował zespół Little Big

ROSJA: Little Big (Uno) 7dedf69ed6844d429776eb66ddb41bc7.jpg.640.0x417.0_q85_crop-smart_detail

wikipedia napisał:Little Big – rosyjska grupa muzyczna założona w 2013 roku w Petersburgu. Styl muzyczny zespołu stanowi połączenie rapu oraz rave. Grupa w swoich utworach oraz kręconych do nich klipach często stosuje satyrę, co jest widoczne w nawiązywaniu do narodowych stereotypów o Rosji. Ze względu na fakt, że członkowie zespołu mają własną firmę fotograficzną, wszystkie teledyski kręcą i wydają sami.

Niekiedy Little Big porównywane jest do południowoafrykańskiej grupy Die Antwoord, co ma związek z podobnym stylem muzycznym, jak i również ekscentrycznym wizerunkiem. Również, swój debiut sceniczny rosyjski zespół miał 2 lipca 2013 w klubie A2 przed występem Die Antwoord. Sami muzycy odrzucają to porównanie, chociaż wymieniają południowoafrykańską grupę jako jedną ze swoich ulubionych. Do innych inspiracji zespołu należą przede wszystkim The Prodigy, Scooter, DJ Paul, Nirvana, Aux Raus czy Cannibal Corpse.

21 maja 2016 roku teledyski do piosenek "Give Me Your Money" oraz "Big Dick" zostały nagrodzone podczas Berlin Music Video Awards 2016. "Big Dick" otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii "najbardziej tandetny teledysk", natomiast "Give Me Your Money" w kategorii "najlepszy wykonawca".



Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Czw 12 Mar - 23:14, w całości zmieniany 2 razy
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Pon 2 Mar - 19:45
OKAY, WIEDZIAŁEM ŻE ROSJA NIE ZAWIEDZIE.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Pon 2 Mar - 20:12
juz sie pakuje do moskwy 2021


nie no, ale jaram sie ze rosja zamiast tych swoich pompatycznych szlagierow wyslala w koncu cos ze swojej alternatywnej raveowej sceny. cudo
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Pon 2 Mar - 20:31
Byłem ciekawy co to za grupa, i pierwsze co mi wyskoczyło na yt, to było:



Jeżeli na scenie w maju zaprezentują coś w tym stylu, co w teledysku, to szybko przyćmią Litwę...
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Pon 2 Mar - 20:33
Te piosenki są beznadziejne. Kolejny potencjalny kandydat do samego dna rankingu, ehh...
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Pon 2 Mar - 20:42
dobra pls piosenka typu go bananas albo skibidi i litwa islandia dotter itp sa anulowaneeeeee
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Pon 2 Mar - 20:50
Na razie Rosja skoczyła u buków na 3 miejsce. Tegoroczna eurowizja powoli zaczyna robić się ciekawa, z jednej strony mamy dużo tradycyjnych generycznych utworów, a z drugiej mamy takie piosenki jak z Litwy, Łotwy, Islandii czy Rosji...

PS. ich teledyski przypominają mi humor zaczerpnięty Monty Pythona Uśmiech ...
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 790
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Pon 2 Mar - 20:59
Najlepsze jest to że ich największy chyba przebój czyli "Skibidi" stał się memem w internecie Szeroki uśmiech
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Wto 3 Mar - 0:23
O YAAAAASSSSS - bd :ukraine: / :russia: Symferopol 2021 MSKR
avatar
Gość
Gość

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Wto 3 Mar - 0:27
mam podniete
avatar
Blaise
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11
Płeć : Male
Wiek : 26
Skąd : Szczecin

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Wto 3 Mar - 0:30
Jestem w szoku, że akurat Rosja zdecydowała się na taki eksperyment. W zeszłym roku patetyczna, "eurowizyjna" ballada, a w tym roku takie bum. Poważnie, rave'u na Eurowizji jeszcze nie było i mam nadzieję, że piosenka nie będzie znacznie odbiegała od stylu ich dotychczasowych utworów.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Wto 3 Mar - 10:30
Czekam na songa max *-*
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Wto 3 Mar - 15:08
Pierwszy raz słyszę o tym zespole. Zapoznałam się z ich twórczością i nie wiem co mam myśleć. Na pewno będzie to coś innego i tak jak piszecie taka Litwa czy Islandia to mały pikuś przy nich. Czekam na piosenkę, wtedy będzie można napisać coś więcej.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Wto 3 Mar - 16:00
Ja zapoznałem się z zespołem dopiero w tej serii PdF, przeszukując piosenki dla strefy wschodniej na youtube i powiem szczerze, że od razu wpadło mi w ucho Go Bananas, ale nie na tyle aby był jakimś fanem, wydało mi się zbyt kiczowate chociaż teledysk był naprawdę dobry. Z tego co rosyjska tv wyemitowała przy okazji programu informacyjnego te 15 sekund refrenu, to muszę powiedzieć, że Little Big nie zagoszczą nawet w moim top 10 - trąci mocno latami 90-tymi, miks Aqua z Ace of Base, Barbie World na sterydach do kogo mógłbym to porównać chyba najbardziej do Gunthera (fińskie UMK z 2017 roku), bliżej chyba do joke entry niż poważnego wyboru. Tak czy inaczej członkowie zespołu bardzo pozytywnie i ładnie wypowiadają się na temat Eurowizji, posiadają też sporą wiedzę na temat konkursu czym zyskują u mnie plus i sympatię. Jak to będzie w Rotterdamie? zobaczymy.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Wto 3 Mar - 16:40
Piosenki Little Big dobrze się słucha oglądając jednocześnie teledysk, bo jak dla mnie nie jest to ten rodzaj muzyki, którą słuchałbym na słuchawkach.Do wczoraj nie słyszałem o tym zespole, ale przesłuchałem już kilka ich utworów. Część jest naprawdę świetna dla mnie, inne przełączałem po 30 sekundach. Ten zespół lepiej się ogląda, niż słucha. Ale ich najlepsze teledyski opierają się na "setce" różnych pomysłów. Na eurowizyjnej scenie raczej nie da się w 6 osób, aż tyle różnych "wariactw" zaprezentować. Przeglądnąłem  ich kilka występów na żywo i muszę stwierdzić że ich występy na koncertach, nie oddają tego co widzimy w teledyskach.
Rosja w tym roku może być wielką niewiadomą, raczej awans w kieszeni, ale w finale może być różnie...


Ostatnio zmieniony przez mercator dnia Sro 4 Mar - 17:35, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

ROSJA: Little Big (Uno) Empty Re: ROSJA: Little Big (Uno)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach