Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself Empty ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself

Wto Mar 24, 2020 1:33 am
Witajcie ponownie!

Na ten czas separacji od kontaktów międzyludzkich proponuję Wam piosenkę o tytule jakże pasującym do obecnej sytuacji. :roll:

[You must be registered and logged in to see this image.]

:sarmenia: HEY VIOLET - BETTER BY MYSELF :sarmenia:


Dużo zdrówka wszystkim!

PS Do skrótu ostatnie 50 sekund piosenki. monetta


Ostatnio zmieniony przez Jasiek dnia Sob Mar 28, 2020 3:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself Empty Re: ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself

Wto Mar 24, 2020 12:46 pm
KOCHAM
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2124
Wiek : 24

ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself Empty Re: ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself

Czw Kwi 02, 2020 5:26 pm
it's cool 2017 night and you're listening jasiek's kp hits while your parents are sleeping

Wprowadziłaś mnie w mood, którego mi brakowało, kochana! Niepretensjonalne, ale jakościowe wesołe granie. Po prostu nie da się nie lubić. Brakowało mi Twojego niepowtarzalnego stylu.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself Empty Re: ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself

Czw Kwi 02, 2020 10:48 pm
Nazwa zespołu obija mi się parę razy o uszy, jednak nigdy z jakichś powodów się zapoznawałem z ich twórczością. I patrząc na tę propozycję to chyba był błąd. Powielę to do mniej więcej napisał [You must be registered and logged in to see this link.] - ta piosenka to najlepsza wizytówka twojego stylu, który przez lata prezentowałeś nam w KP Serce A ja ten styl kupuję w 100%.

Powodzonka Wink
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself Empty Re: ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself

Czw Kwi 02, 2020 10:50 pm
Powrót na przyzwoitym poziomie aczkolwiek ja bardziej lubiłem Twój poprzedni start z LÉON - You And I i liczę że jak zostaniesz na dłużej to zaserwujesz coś co spodoba mi się tak samo jak tamta piosenka wtedy Serce
Sponsored content

ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself Empty Re: ARMENIA: Hey Violet - Better By Myself

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach