Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ARMENIA: Niia - Nobody Empty ARMENIA: Niia - Nobody

Nie 6 Wrz - 2:30
ARMENIA: Niia - Nobody D90adfcb09f5ac5e01fb64af2d77a95b

Oto a piece of muza na tę edycję z :armenia: pozdrawiam



skrót poproszę od 3:20
avatar
Gość
Gość

ARMENIA: Niia - Nobody Empty Re: ARMENIA: Niia - Nobody

Nie 6 Wrz - 12:28
Ciekawa piosenka, początek już wprawia słuchacza w pewien nastrój i mimo, że przez cały utwór nie było czuć powera, jaki był przy Twoim poprzednim wyborze, to i jednak potrafił przykuć uwagę, na plus również zaliczam warstwę muzyczną, która nie jest jakaś przesadozna tylko odpowiednio dopasowana do klimatu utworu, podsumowując intrygujący wybór.
Powodzenia :p
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ARMENIA: Niia - Nobody Empty Re: ARMENIA: Niia - Nobody

Nie 6 Wrz - 15:03
Niezły wybór. Zwrotki mają ciekawy klimat, który jest trochę mniej wyczuwalny w refrenie, choć ten za to jest bardziej wpadający w ucho. Ogólnie trochę jednostajnie, ale bardzo przyjemnie. Będę jeszcze się oswajał z Twoją propozycją Uśmiech Powodzenia!

Jasiek lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: Niia - Nobody Empty Re: ARMENIA: Niia - Nobody

Wto 8 Wrz - 22:06
Mhhh. Trochę mam podobne odczucia jak przy Albanii. Fajny refren, jednak gdzieś to już słyszałem. Trochę brzmi jak losowa piosenka z indie pop spotify playlist. Największym zaskoczeniem jest to teledysk - po kim jak po kim ale po tobie takich rzeczy sie nie spodziewałem o.O Ogólnie skłamałbym mówiąc, że mi się nie podoba, bo lubię takie dźwięki. Jednak stać cię na większy ogień Wink

marjuz and Jasiek lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Niia - Nobody Empty Re: ARMENIA: Niia - Nobody

Czw 10 Wrz - 22:14
Ewidentnie tutaj mamy sensualną propozycję czyli odmienną od Twojego poprzedniego wyboru w którym było słuchać pazura, ja oczywiście zazwyczaj bardziej preferuje pazura Paznokcie 1 wiadomix ale nie mówię że to mi się nie podoba bo podpisałbym się pod tym co napisał Xytros i DanielW. Ogólnie wporząsiu.

Aro napisał:Największym zaskoczeniem jest to teledysk - po kim jak po kim ale po tobie takich rzeczy sie nie spodziewałem o.O
Może to prawdziwe oblicze Jana? Miejmy nadzieje że to dopiero początek jego rozpusty w PdF <3

Jasiek lubi ten post

Sponsored content

ARMENIA: Niia - Nobody Empty Re: ARMENIA: Niia - Nobody

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach