Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Czw 26 Mar - 18:05
[You must be registered and logged in to see this image.]

:sunitedkingdom Wilka Brytania :sunitedkingdom wita i rozpoczyna tę serię duetem : )



skrót: 1:59 - 2:49
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Czw 26 Mar - 18:41
Wilk w końcu wystawił coś co mi się podoba, Charli XCX bardzo sobie cenię odkąd gdzieś usłyszałem Blame It on Your Love, dla mnie totalna kosmitka tworząca utwory na 20 lat do przodu. Gone całkiem wpisuje się w jej nowoczesny, ale do końca nieoczywisty styl, misz-masz na wysokim poziomie.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 540
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Czw 26 Mar - 22:35
Jeden z moich przebojów ubiegłego roku. Miałem wystawić w światowej ale nie lubię powtarzać artystów. Wink
avatar
Gość
Gość

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Czw 26 Mar - 22:53
niby lubie, ale mimo wszystko jest to jeden z jej najslabszych singli kiedykolwiek, z reszta sam album tez mega sredni
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Pią 27 Mar - 5:32
Kocham. ❤ Sam zgłosiłem ten utwór do takiej mini-eurowizji, ale sflopiłem i zostałem w półfinale. Mam nadzieję, że uczestnicy tutaj mają lepszy gust.

A według mnie to najlepsza piosenka Charli XCX.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Czw 2 Kwi - 17:22
Lata mijają, ale w wilczej krainie, po staremu. Lol Można się poczuć jak na spotkaniu rodzinnym po latach.
Słuchałem gdy wyszło w lipcu, ale ostatecznie się nie przekonałem. W ogóle mi to nie pasuje do reszty utworów Christine and the Queens. Zdecydowanie bardziej wolę ją we francuskojęzycznym wydaniu (lub chociaż takim jak w ostatniej EP). Wysokobudżetowa kolaboracja z Charlie nie przemawia do mnie.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Pią 3 Kwi - 0:02
O ile całościowo album Charli mnie rozczarował to jednak znalazło sie na nim kila perełek. Jedną z nich z pewnością jest Gone. Powiem tyle - Top 5 moich najczęściej słuchanych piosenek w 2019 roku Wink
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Pią 3 Kwi - 1:03
W sumie mógłbym przekopiować Twój komentarz z mojego tematu i wkleić tutaj.

Nie do końca pasują mi wszystkie elementy, lecz przyzwoitości Twojemu wyborowi odmówić nie mogę. Liczę na więcej w kolejnych odsłonach!
Jest porządnie. Powodzonka!
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Charli XCX & Christine and the Queens - Gone

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach