Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Izabela 2020

+8
marjuz
Aro
Skrzeczek
Jasiek
Daniell
Fenistil
Dastame
Aleks
12 posters
Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

Izabela 2020 Empty Izabela 2020

Wto 7 Kwi - 0:05
Trochę czasu minęło już od podsumowania rankingów i na pewno wielu z Was dalej zostało z niektórymi piosenkami z tegorocznej ESC. Startujemy z Izabelą 2020. W każdej "potyczce" głosujemy systemem Eurowizyjnym. Oczywiście im więcej punktów zdobędzie dany utwór, tym lepsze zajmie miejsce. Skład półfinałów taki sam, jak na Eurowizji 2020, awansuje po 10 utworów z każdego półfinału, a Francja, Holandia, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania i Włochy maja automatyczne miejsce w finale.

Start już w godzinach wieczornych 7 kwietnia. A oto TERMINARZ:
Głosowanie w I półfinale: 7 kwietnia - 19 kwietnia do 18:00 (żeby już nie przeciągać startu, a głosowanie trwało minimum 7 dni i skończyło się w Weekend).
Wyniki I półfinału - 19 kwietnia po 20:00
Głosowanie w II półfinale: 19 kwietnia - 26 kwietnia do 20:00
Wyniki II półfinału: 26 kwietnia po 20:00
Głosowanie w finale: 26 kwietnia - 3 maja do godziny 20:00
Wyniki finału: 3 maja po  20:00

Tak wyglądała rozgrywka rok temu. Niektóre rezultaty mnie samego zaskoczyły.

Wyniki mogą być na czacie wraz z wcześniejszym wspólnym słuchaniem rywalizujących utworów, jeśli wiele osób będzie tego chciało. Jak ktoś ma jakieś uwagi, może napisać, wysłucham. Dobrego dnia i dużo zdrowia!
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Wto 7 Kwi - 20:22
Rozpoczynamy głosowanie w I półfinale!

Oto jego uczestnicy:

1. :australia: Montaigne - Don't Break Me (Australia)
2. :azer: Efendi - Cleopatra (Azerbejdżan)
3. :belgium: Hooverphonic - Release Me (Belgia)
4. :belarus: VAL - Da vidna (Białoruś)
5. :croatia: Damir Kedžo - Divlji vjetre (Chorwacja)
6. :cyprus: Sandro - Running (Cypr)
7. :ireland: Lesley Roy - Story Of My Life (Irlandia)
8. :israel: Eden Alene - Feker Libi (Izrael)
9. :lithuania: The Roop - Fire (Litwa)
10. :macedonia: Vasil - You (Macedonia Północna)
11. :malta: Destiny - All My Love (Malta)
12. :norway: Ulrikke - Attention (Norwegia)
13. :russia: Little Big - Uno (Rosja)
14. :romania: Roxen - Alcohol You (Rumunia)
15. :slovenia: Ana Soklič - Voda (Słowenia)
16. :sweden: The Mamas - Move (Szwecja)
17. :ukraine: GO_A - Solovey (Ukraina)


*Powyższe linki pochodzą z oficjalnej playlisty na kanale Eurowizji z YouTube.

Skrót (nie pochodzi z oficjalnego kanału ESC)

Zasady:
-Każdy użytkownik forum (który posiada co najmniej 10 postów) może wziąć udział w plebiscycie;
-Należy przyznać punkty dziesięciu najbardziej lubianym utworom, używając „skali eurowizyjnej” (od 1 do 12, bez 9 i 11);
-Głosy proszę wysyłać do mnie w prywatnej wiadomości;
-Proszę nie ujawniać ich nikomu innemu. To, jak każdy głosował, zostanie przedstawione po zakończeniu plebiscytu. Ujawnienie wysłanych głosów będzie karane ich niewliczeniem.
-Raz wysłane głosy są głosami ostatecznymi. Głosy wysłane drugi raz przez jedną osobę nie będą przyjmowane;
-Do finału awansuje 10 najlepiej ocenionych utworów;
-W przypadku remisu wyższe miejsce zajmie ten, który uzyskał punkty od większej liczby osób, a jeśli i tu jest tak samo, to ten, który zdobył kolejno więcej ocen 12, 10, 8.
-Koniec głosowania następuje 19 kwietnia (niedziela) o godzinie 18:00, niedługo potem zaprezentowane będą wyniki. Przedstawieni będą finaliści oraz dokładne punkty i miejsca piosenek, które nie awansowały do finału.
Zapraszam do dzielenia się swoją opinią Uśmiech!
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Nie 19 Kwi - 21:44
WYNIKI I PÓŁFINAŁU
.
Równe 20 osób wspólnie wybrało... Finaliści wymienieni są losowo w odstępach po dwie linie
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


:belgium: Hooverphonic - Release Me (Belgia)


:lithuania: The Roop - Fire (Litwa)


:slovenia: Ana Soklič - Voda (Słowenia)


:norway: Ulrikke - Attention (Norwegia)


:israel: Eden Alene - Feker Libi (Izrael)


:ukraine: GO_A - Solovey (Ukraina)


:malta: Destiny - All My Love (Malta)


:romania: Roxen - Alcohol You (Rumunia)


:ireland: Lesley Roy - Story Of My Life (Irlandia)

i ostatni finalista...


:russia: Little Big - Uno (Rosja)


SPOILER. Rozkład punktowy finalistów (bez podania, jakie miejsce zajął dany kraj). Próg awansu wynosi 57 pkt.:

Wyniki tych, którzy nie przeszli dalej:

11. :azer: Efendi - Cleopatra (Azerbejdżan) - 54 pkt.
12. :sweden: The Mamas - Move (Szwecja) - 53 pkt.
13. :australia: Montaigne - Don't Break Me (Australia) - 44 pkt.
14. :croatia: Damir Kedžo - Divlji vjetre (Chorwacja) - 36 pkt.
15. :cyprus: Sandro - Running (Cypr) - 20 pkt.
16. :macedonia: Vasil - You (Macedonia Północna) - 15 pkt.
17. :belarus: VAL - Da vidna (Białoruś) - 15 pkt.

Start następnej części najprawdopodobniej dziś Wink. Dziękuję każdemu głosującemu.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Nie 19 Kwi - 21:55
:sslovenia: Słowenia i :sireland: Irlandia w finale to dobry żart, ale mało śmieszny przyznam...

Brak awansu :sazer: Azerbejdżanu to istne przestępstwo - stawiam Was przed Trybunałem Sprawiedliwości Eurowizyjnie Forum!
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Nie 19 Kwi - 21:56
Skrzeczek napisał:12. :sweden: The Mamas - Move (Szwecja) - 53 pkt.

Przysięgam, że mam już dość tej :sweden: szwedofobii na tym forum. Myślałem, że to wynikało z upodobania Szwecji do mężczyzn, a tu się boicie facetów, ale teraz jest już jakaś porażka moralna... Żałosne typki jestescie.
Miło, że udało się uwalić paskudny :azer: Azerbejdżan za dostojną :slovenia: "Vodę" Serce Szkoda :croatia: Chorwacji, ale tutaj raczej spodziewany wynik. Do :australia: Australii też się odrobinkę przekonałem już po czasie.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Nie 19 Kwi - 22:30
Te wyniki są z jednej strony są dość szokujące, a z drugiej wyjątkowo dobre. Miło widzieć dalej :slovenia: Słowenię i :belgium: Belgię zamiast okropnych propozycji z :australia: Australii i :azer: Azerbejdżanu. Flopik :sweden: Szwecji też miło widzieć.

Z kolei awansu :cyprus: Cypru nawet się nie spodziewałem, więc nie jestem specjalnie rozczarowany, a :macedonia: You nie zasłużyło na remis na ostatnim miejscu z Białorusią.

avatar
Gość
Gość

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Nie 19 Kwi - 22:55
Meh, gdyby nie rezultat :azer: Azerbejdżanu to byłyby idealne wyniki, a tak to weszło niewiadomo co do końca ale mogła gorsza piosenka trafić do finału. Na szczęście uroczej :ireland: Irlandii się udało awansować gdzie o jej los najbardziej się obawiałem.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Nie 19 Kwi - 23:00
Yasssss!!! Półfinałową manipulację uważam za perfekcyjnie udaną.  :king:   :ireland: Irlandia Serce , :slovenia: Słowenia Serce i :russia: Rosja Serce jednocześnie w finale to coś, na co miałem cichą nadzieję, jednak nie śmiałem w to wierzyć. Ogółem całe moje top 7 weszło. Uśmiech Oby tak dalej!
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Nie 19 Kwi - 23:35
Skrzeczek napisał:
[...] Finaliści wymienieni są losowo w odstępach po dwie linie

:slovenia: Ana Soklič - Voda (Słowenia)


Nadal potraficie mocno zaskoczyć :o .
Poza tą Słowenią nic mnie już aż tak nie zszokowało, choć wydawało mi się, że Azerbejdżan ma na tyle zwolenników, że spokojnie przejdzie. Szansę Irlandii oceniałem tak pół na pół i zadowala mnie, że jednak się udało. Zastrzeżenie miałbym do braku awansu Szwecji, ale ogólnie wyniki uważam za bardzo w porzo.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Pon 20 Kwi - 3:56
Aleks napisał::sslovenia: Słowenia i :sireland: Irlandia w finale to dobry żart, ale mało śmieszny przyznam...

Brak awansu :sazer: Azerbejdżanu to istne przestępstwo - stawiam Was przed Trybunałem Sprawiedliwości Eurowizyjnie Forum!

haha maszyna manipulacji robi brrr

No całkiem nieźle, flopy :sazer: i :saustralia: naprawdę najwyższej próby. W zamian awansowały też przyzwoite piosenki, z grona finalistów irytuje mnie jedynie Rumunia, ale podnieta nad tym czymś wciąż się panoszy. Obawiałem się odpadnięcia :sbelgium: bo każdy "szanujący" się fan widzi to poza finałem, ale jakoś udało się przeforsować.

Co do "szwedofobii" - nic takiego nie występuje, jest natomiast bardzo częsta tu przypadłość, czyli nienawiść do utworu który pokonał fan-faworyta. Sam tak mam więc nikogo nie moralizuje, dodam zresztą że akurat w tym roku jest pretekst żeby Szwecję uwalić, bo jakości tu wiele nie ma. Jako fan piosenek w klimatach soul/gospel można traktować to jako nijakie i sztuczne. Ale brak tej piosenki w finale wygląda po prostu dziwnie.

:sslovenia: miło że w finale, a spodziewałem się tu raczej 15 pkt od dwóch osób niż awansu. Revamp do tej piosenki świetny, co prawda z bałkańskich ballad wolałem :scroatia:, ale też może być. :sireland: w wersji studyjnej w miarę lubię, to że na żywo mielibyśmy pewnie drugie Eye Cue to inna sprawa.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Pon 20 Kwi - 14:29
Utwór :ssweden: jest bardzo sympatyczny i dobrze się go słucha, ale jak na ten półfinał to moim zdaniem za mało. Jak dla mnie znalazło się tu co najmniej 10 piosenek bardziej oryginalnych i interesujących. I jakby co to nie buduję sobie ego na zerowaniu szwedzkich piosenek w plebiscytach eurowizyjnych, w sumie jak tak się zastanowię to jest to moim zdaniem najsłabsze szwedzkie wejście od 2013. Zasłużony werdykt. Ok

Nie mam bladego pojęcia co w finale robi jeszcze bardziej wtórna i nijaka :sslovenia:. Monotonna :sbelgium: też raczej do wymiany.

W finale brakuje mi przede wszystkim świetnej w studio :saustralia: oraz wkręconego mimowolnie :sazer:

Reszta wyników spox.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Pon 20 Kwi - 15:09
Głosowanie w II półfinale rozpoczęte!

Oto jego uczestnicy:


1. :albania: Arilena Ara - Fall From The Sky (Albania)
2. :armenia: Athena Manoukian - Chains On You (Armenia)
3. :austria: Vincent Bueno - Alive (Austria)
4. :bulgaria: Victoria - Tears Getting Sober (Bułgaria)
5. :czech: Benny Cristo - Kemama (Czechy)
6. :denmark: Ben & Tan - YES (Dania)
7. :estonia: Uku Suviste - What Love Is (Estonia)
8. :finland: Aksel - Looking Back (Finlandia)
9. :greece: Stefania - SUPERG!RL (Grecja)
10. :georgia: Tornike Kipiani - Take Me As I Am (Gruzja)
11. :iceland: Daði og Gagnamagnið - Think About Things (Islandia)
12. :latvia: Samanta Tīna - Still Breathing (Łotwa)
13. :moldova: Natalia Gordienko - Prison (Mołdawia)
14. :poland: Alicja - Empires (Polska)
15. :portugal: Elisa - Medo De Sentir (Portugalia)
16. :sanmarino: Senhit - Freaky! (San Marino)
17. :serbia: Hurricane - Hasta La Vista (Serbia)
18. :switzerland: Gjon's Tears - Répondez-moi (Szwajcaria)


*Powyższe linki pochodzą z oficjalnej playlisty na kanale Eurowizji z YouTube.

Skrót (nie pochodzi z oficjalnego kanału ESC)

Zasady:
-Każdy użytkownik forum (który posiada co najmniej 10 postów) może wziąć udział w plebiscycie;
-Należy przyznać punkty dziesięciu najbardziej lubianym utworom, używając „skali eurowizyjnej” (od 1 do 12, bez 9 i 11);
-Głosy proszę wysyłać do mnie w prywatnej wiadomości;
-Proszę nie ujawniać ich nikomu innemu. To, jak każdy głosował, zostanie przedstawione po zakończeniu plebiscytu. Ujawnienie wysłanych głosów będzie karane ich niewliczeniem.
-Raz wysłane głosy są głosami ostatecznymi. Głosy wysłane drugi raz przez jedną osobę nie będą przyjmowane;
-Do finału awansuje 10 najlepiej ocenionych utworów;
-W przypadku remisu wyższe miejsce zajmie ten, który uzyskał punkty od większej liczby osób, a jeśli i tu jest tak samo, to ten, który zdobył kolejno więcej ocen 12, 10, 8.
-Koniec głosowania następuje 26 kwietnia (niedziela) o godzinie 18:00, niedługo potem zaprezentowane będą wyniki. Przedstawieni będą finaliści oraz dokładne punkty i miejsca piosenek, które nie awansowały do finału.
Zapraszam do dzielenia się swoją opinią Uśmiech!
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Wto 21 Kwi - 8:32
Wyniki uważam za niezłe, bo większość z mojego TOP10 jest dalej. Słowenia mocno razi (ale tak to jest jak kręcicie na prawo i lewo głosami - zobaczymy jak wielkie różnice będą między waszymi notami na tą piosenkę w półfinale i w finale xd), Belgii też bym dalej nie widział, ale tutaj awans jakoś nie boli :P
Białoruś mimo, że jakaś odkrywcza nie jest to na ostatnie miejsce nie zasługiwała.



Fenistil napisał:Yasssss!!! Półfinałową manipulację uważam za perfekcyjnie udaną.  :king:  

Braffka sis możesz być z sb dumna
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Wto 21 Kwi - 10:07
Daniell napisał:
Fenistil napisał:Yasssss!!! Półfinałową manipulację uważam za perfekcyjnie udaną.  :king:  

Braffka sis możesz być z sb dumna

Dzięki, kochana jesteś. Cmok  Dokładnie tak jest.

- - - - - - - - - - - - - -

A co do drugiego półfinału, to poziomem jednak mocno odstaje od pierwszego. Nie zdążyłem się zapoznać z podziałem półfinałów przed odwołaniem ESC, ale jednak sporo tutaj syfów, chyba faktycznie byśmy weszli.  Szeroki uśmiech:
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Wto 21 Kwi - 13:52
Generalnie wyniki całkiem OK, jest jednak parę mankamentów. Przede wszystkim awans :slovenia: Słowenii to nieporozumienie. :belgium: Belgię też wolałbym widzieć poza finałem, ale tego awansu się spodziewałem. :azer: Azerbejdżan to piosenka, która mi się "przejadła", mimo że nie słuchałem jej od 4 tygodni, toteż brak awansu nie boli. Brak :sweden: Szwecji w finale jestem wstanie przeboleć, bo #teamcurka, ale no jednak mamuśki powinny znaleźć się w finale. Tak samo chciałbym widzieć dalej :australia: Australię, występ live to była katastrofa, jednak studyjnie jest to znakomita propozycja. Fajnie, że :ireland: Irlandii się udało.
Sponsored content

Izabela 2020 Empty Re: Izabela 2020

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach