Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Lola Blanc - The Magic Empty SERBIA: Lola Blanc - The Magic

Nie 12 Kwi - 0:58
Nio heyq, po top 6 hurykanek (powinnen być win) :sserbia: Serbia w 22 edycji PdF będzie reprezentowana przez amerikanke Lolę Blanc, która zaprezentuje się w Reykjaviku z utworem "The Magic".



:serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia:

.....................................


SERBIA: Lola Blanc - The Magic Laura-poldvere-laura
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SERBIA: Lola Blanc - The Magic Empty Re: SERBIA: Lola Blanc - The Magic

Pon 13 Kwi - 13:57
No witamy reprezentację z Salem xd To samym tytule spodziewałem się czegoś totalnie mrocznego i tajemniczego, jednak piosenka poszła w zdecydowanie inną stronę. Fajnie sobie płynie, podobają mi się te regularne uderzenia klawiszy. Piosenka śmiało mogłaby był wykorzystana w sountracku do Sabriny czy też innej produkcji o magicznych zdolnościach Szeroki uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

SERBIA: Lola Blanc - The Magic Empty Re: SERBIA: Lola Blanc - The Magic

Sro 15 Kwi - 2:37
Sama wiesz, że do Twojego poprzedniego wyboru nie da się zbliżyć, ale o dziwo drugi raz z rzędu podoba mi się czyjś song. Pod koniec lekko już nudził, ale to już na siłę się czepiam

7/10
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SERBIA: Lola Blanc - The Magic Empty Re: SERBIA: Lola Blanc - The Magic

Nie 19 Kwi - 13:01
Podoba mi się, głównie ze względu na ogólną stylistykę. Spodziewałem się czegoś mrocznego, a tymczasem jest... lekko. Wink Jedynie trochę szkoda, że refreny ustępują poziomem zwrotkom.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

SERBIA: Lola Blanc - The Magic Empty Re: SERBIA: Lola Blanc - The Magic

Nie 19 Kwi - 19:35
Fajna podbudowa, tupnąłem nóżką do tego, a całość oprawiona w świetne wideo, soft wersja Blair Witch Project Szeroki uśmiech Dużo bardziej wpasowuje się w ogólny gust uczestników PDF więc o wynik lepszy niż Hurricane możesz być spokojny.
Sponsored content

SERBIA: Lola Blanc - The Magic Empty Re: SERBIA: Lola Blanc - The Magic

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach