Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

AUSTRALIA: Iggy Azalea ft. Alice Chater - LOLA Empty AUSTRALIA: Iggy Azalea ft. Alice Chater - LOLA

Nie 18 Kwi - 4:02
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hej, tym razem przychodzę do Was z dosyć fajnym, rytmicznym utworem od dumy Australii, czyli Iggy Azalea. Kariera tej raperki jest dosyć martwa. Dosyć to mało powiedziane - można to nazwać śmiercią grobową. Mimo prób reaktywacji kariery i batalii z wytwórniami, ciężko jej wrócić do topki. Zawsze uważałam ją za reprezentację Australii, nie chciałam dawać nic popularnego i obitego przez radia - prezentuję utwór który jest bliski mojej osobie. Z góry przepraszam, że nie dałam "mniej popularnego" artysty, ale nikogo po prostu nie znam. Mimo wszystko mam nadzieję, że trafię w Wasze gusta i pokiwacie głową do piosenki! Maseczka  Iskry

Iggy Azalea ft. Alice Chater - LOLA


SKRÓT DO PIOSENKI od 1:05

Batiooo lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRALIA: Iggy Azalea ft. Alice Chater - LOLA Empty Re: AUSTRALIA: Iggy Azalea ft. Alice Chater - LOLA

Nie 25 Kwi - 19:32
Już trzeci raz Alice w tym konkursie i żadna z jej piosenek mnie nie porwała. Iggy taka bez charakteru, w ogóle te jej nowe piosenki są jakieś bezpłciowe i kiczowate, mam wrażenie, że jedyne co jej wyszło to Fancy i Work, bo przynajmniej dało się je zanucić. Dla mnie to takie jechanie na modzie na latino, ale powodzenia. Uśmiech

xclolka lubi ten post

Batiooo nie lubi tego postu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach