Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight Empty MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight

Nie 12 Kwi - 1:07
Vvesołej Vvielkanocy życzę tivi

Skrót od 1:30.


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Pią 17 Kwi - 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight

Nie 12 Kwi - 16:04
Serce Serce Serce Kochom. Sam zespół jest jednym z moich największych kp/pdf'owych odkryć. Dead Weight znam praktycznie od premiery i baaardzo lubię. Po prostu indie rock w najlepszym wydaniu.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight

Pon 13 Kwi - 19:53
Odkąd poznałem genialne Anyone Else, przypatruję się poczynaniom tego zespołu i zawsze chętnie zaglądam co u nich nowego słychać. "Dead Weight" poznałem już jakiś czas temu i trzyma poziom. Wydaje mi się, że wolałem delikatnie single z EPki, którą wypuścili jeszcze w zeszłym roku, ale i tak jest solidnie. Jestem na tak, życzę jak zwykle powodzonka Uśmiech
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight

Wto 14 Kwi - 15:57
Szkoda, że nie Hallucinations czy Old Wounds, ale bardzo dobry wybór. Uśmiech
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight

Wto 14 Kwi - 16:07
Przemek napisał:Szkoda, że nie Hallucinations czy Old Wounds, ale bardzo dobry wybór. Uśmiech
"Hallucinations" zajęło 3. miejsce w 10. Edycji PdF. Wink
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight

Wto 14 Kwi - 16:07
To dobrze wiedzieć i dobrze, że taki wynik Wink
Sponsored content

MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: PVRIS - Dead Weight

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach