Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem Empty MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem

Pon 23 Mar - 0:54
aby przywrócić chwałę i cześć PDF, uważam, że należy zwrócić się do prawdziwych bóstw :kaliopi: :kaliopi: :kaliopi: :kaliopi: :kaliopi: :kaliopi:



:macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia: :macedonia:

Enjoy! Уживајте!

Skrót od 1:42.


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Pią 27 Mar - 19:26, w całości zmieniany 2 razy
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem

Pon 23 Mar - 0:55
Doskonale znam ten utwór. Przywołuje we mnie pozytywne wspomnienia. Kilka lat temu zdążyłem się nim zachwycić, ale jestem pewny, że miłość odrodzi się na nowo! Serce
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem

Pon 23 Mar - 1:06
Muzyka najświętszej Kaliopi od zawsze wskazywała drogę wielu artystom. Ten utwór udowadnia to - piękna melodia, kompozycja. Niby z roku 2012, lecz czuję 2112. Mam nadzieję że piosenka wskaże drogę do głosowania uczestnikom i zobaczymy Kaliopi na jak najwyższej pozycji. Powodzenia Serce

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem

Wto 24 Mar - 10:39
Szkoda, że już nie da się wystawić dwóch czy trzech Kaliopi w jednej edycji jak kiedyś, bo wtedy o los PdF byłbym już w 100% spokojny, powierzając go w opiekę Kaliopi. Ale z jedną piosenką też wierzę, że da radę.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem

Pią 27 Mar - 6:55
Kaliopi to przecipa Wszystkie jej songi przynajmniej spoko. Ten po pierwszym odsłuchu bardziej idzie w stronę tych spoko niż wybitnych, ale to w końcu ona wszystko się może zmienić
Sponsored content

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem Empty Re: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach