Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Nie 12 Kwi - 23:51
"Dobry wieczór Państwu albo dzień dobry. To ja nie wiem, o której Państwo włączyli telewizor".  

Po raz ostatni bawiłem się z większością z Was podczas 100 edycji KPESCForum. Trochę czasu minęło, i jak widzę macie już tutaj 22 edycję. To może już czas, żebym może coś dorzucił od siebie do tego konkursu.

Kto mnie tam trochę zna, to wie raczej czego się można po mnie spodziewać. Więc proszę Was, nie bijcie mnie, jak czasami jakiś dźwięk z moich wyborów będzie za ciężki na Wasze ramiona Wink

Ok, na dzień dobry, jak to często u mnie bywa, piosenka starsza, ale i też jarsza.  Enjoy!


The Pretty Reckless - Heaven Knows


GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows 4b8971de1c3ce94436be82ec89120e35






skrót proszę od 2:03
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Pon 13 Kwi - 1:12
Kurcze poziom zapowiada się jeszcze lepiej niż w poprzedniej edycji, opanujcie się trochę
Powrót w wielkim stylu! Uwielbiam ten utwór <3 Klasyk
Powodzenia!!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Pon 13 Kwi - 12:13
Bardzo dobrze, że zdecydowałeś się wrócić. Szkoda, że postanowiłeś akurat na tę piosenkę, bo pokazywałeś mi ciekawsze brzmienia, ale może dzięki temu ugrasz coś w tej edycji a jest i tak rockowo, czyli w Twoim stylu. Tradycyjnie powodzenia! :bball:
avatar
Gość
Gość

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Pon 13 Kwi - 16:50
Bardzo mnie cieszy Twój powrót ponieważ bardziej rockowe propozycję mogą mieć teraz większe znaczenie w tym konkursie, bo dotąd z tym było słabo.
Piosenki dawno już nie słuchałem, miło sobie tak powrócić do starszych hitów Uśmiech na pewno będę miał ten utwór na uwadze ze względu, że naprawdę się wyróżnia, mam nadzieję, że uda się wybić do finału.
Powodzenia :P
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Pon 13 Kwi - 17:36
Po Janie i Aro w poprzedniej edycji jest to kolejny udany powrót "weterana" do konkursu, miło, piosenka jak najbardziej składna i udana, jedynie w refrenie wolałbym słyszeć pełny głos wokalistki zamiast tego chórku bo ma ta kobita konkretnego pazura ale poza tym jak najbardziej na plus. Witamy w PdF!
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Pon 13 Kwi - 18:06
Tak jak poprzednicy bardzo się cieszę, że postanowiłeś powrócić do zabawy Serce No a jak wracać to w typowym dla siebie stylu Szeroki uśmiech Zadziorny, charakterny utwór, który jednak przy tym nie przytłacza i jest łatwo przyswajalny. Taka energia też jest potrzebna. Wszystko składa się tutaj w udaną i bardzo dobrze brzmiącą całość. Powodzonka Wink
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Wto 14 Kwi - 17:25
Ta propozycja też mi się w miarę podoba. Dobrze, że jest jeszcze miejsce dla takiego grania w konkursach. Powodzenia! Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Sro 15 Kwi - 4:04
Chyba większość osób w czasach nastoletnich przeżywało fascynację tym zespołem i Taylor Momsen. Przynajmniej ja i moja kuzynka. 😃 Więc ten utwór traktuję jako klasyk i budzi we mnie pozytywne emocje oraz wspomnienia. 🥰
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Nie 19 Kwi - 12:50
Fajne, mocne, charakterystyczne brzmienie. Miło Cię tu mieć z powrotem! Uśmiech
Sponsored content

GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows Empty Re: GRECJA: The Pretty Reckless - Heaven Knows

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach