Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 783
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)  Empty Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)

Sro 15 Kwi - 19:32
Jak wiemy w sobotę 16 maja o godzinue 21:00 w finału miejscu Eurowizji odbędzie się "Eurovision: Europe Shine a Light " czyli specjalny program zastępczy za konkurs. Wyjątkowy program u nas pokaże TVP1... jako Światło dla Europy.

PS: Według planów ma być zaprezentowana piosenka Alicji a ona sama razem z wybranymi na 2020 (i 2021) rok reprezentantami ma wykonać piosenkę "Love Shine a Lignt" zespołu Katrina & The Waves, zwycięzców z 1997 roku.
Siwa Im
Siwa Im
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 35

Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)  Empty Re: Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)

Pią 17 Kwi - 21:34
Jestem bardzo ciekawy tego show prawdę mówiąc. Mam nadzieję, że to będzie nagrane z jakimś telewizyjnym standardem. Ale chyba możemy być o to bezpieczni, bo Eurovision Home Concerts jest w miarę dobrze zrobione, a jest to zwykły internetowy program. Jestem dobrej myśli
avatar
denis
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 34
Płeć : Male

Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)  Empty Re: Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)

Pią 1 Maj - 8:53
Nie spodziewam się zbyt wiele po tym programie, wiadomo, że nic nie zastąpi majowego konkursu. Chociaż może EBU nas czymś zaskoczy i zmienię wtedy swoje nastawienie Uśmiech
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 783
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)  Empty Re: Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)

Pią 1 Maj - 10:15
Co ciekawe TVP1 przed transmisją "Światła dla Europy"  czyli o 20:30 wyemituje program pt. Alicja Szemplińska - Droga do Eurowizji. Chyba na Woronicza szykują się do wysłania Ali za rok na ESC 2021.
Sponsored content

Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)  Empty Re: Światło dla Europy (Eurovision: Europe Shine a Light)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach