Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

Eurowizja 2020: Europe Shine A Light Empty Eurowizja 2020: Europe Shine A Light

Sob 16 Maj - 23:37
Eurowizja 2020: Europe Shine A Light 90369a55-69b6-4fe6-a22c-1b8620846fdd

Jak Wasze wrażenia po koncercie "Europa Świeć Światełkiem" wieńczącym sezon Eurowizji 2020?

Dowiedzieliśmy się, że Rotterdam pozostaje gospodarzem, a Konkurs wróci silniejszy. Polskim akcentem jest potwierdzenie organizacji Junior Eurowizji 2020 w :poland: Warszawie!

Osobiście uważam, że świat Eurowizji doskonale zdał egzamin w koronawirusowym kryzysie. Dużo inicjatyw, zaangażowani ludzie. Czuję się już jak po zwykłym finale i jestem gotowy na Eurowizję 2021.

a pasek z pozdrowieniami na tvp to prze-hit Serce
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 926
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Eurowizja 2020: Europe Shine A Light Empty Re: Eurowizja 2020: Europe Shine A Light

Sob 16 Maj - 23:39
mega było poczuć przez chwilę klimat Eurowizji...a show..?????
.....wzruszylo....zaskoczyło....bardzo dobrze się to wszystko oglądało...

dziękuję za pozdrowienia dla MOI na pasku pozdrowień...
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1239
Wiek : 23

Eurowizja 2020: Europe Shine A Light Empty Re: Eurowizja 2020: Europe Shine A Light

Sob 16 Maj - 23:45
wzruszył mnie ten Pan... niedoszły zwycięzca Eurowizji 2020.... a być może przyszły zwycięzca Eurowizji 2021??? piękny występ <3<3<3



szulta też bardzo ładnie międzynarodowy hit i piękne wykonanie ein bisschen frieden

pozdravviam cieplutko ich liebe dich <3

Wilk lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Eurowizja 2020: Europe Shine A Light Empty Re: Eurowizja 2020: Europe Shine A Light

Nie 17 Maj - 11:33
Podobało mi się. Na całe szczęście show nie sprowadziło się do puszczania w kółko teledysków eurowizyjnych kawałków z tego roku (czego się trochę obawiałem), a mimo to każda piosenka się pojawiła (czasem w nieco innym wydaniu) i mogliśmy też usłyszeć parę słów od artystów. Część ogólnoeurowizyjna też spoko. Było trochę akcentów z lat minionych, ale nie za dużo i nieraz w ciekawym wydaniu.

Obawiałem się też trochę tego reportażu o Alicji puszczanego przez TVP przed "Światełkiem" - że będzie to niezręczna opowieść o przygotowaniach do ESC pełnej entuzjazmu dziewczyny z plaśnięciem jej w twarz na sam koniec, że w sumie to nic z tego. Zamiast tego jednak skupiono się głównie na niej samej jako wokalistce, a temat Eurowizji jak szybko się pojawił, tak szybko zgasł i na szczęście nie było przez to zbyt niezręcznie.

Choć smutek pozostaje, to jednak czuć pewne ukojenie po wczoraj. No i najważniejszy news wieczoru to zapewnienia o polskim Juniorze, podobno zgodnie z planem.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurowizja 2020: Europe Shine A Light Empty Re: Eurowizja 2020: Europe Shine A Light

Nie 17 Maj - 12:38
Kącert był... w porzą siu...
Tzn nie czułem nawet w 5% ekscytacji i klimatu jakie bym czuł w trakcie prawdziwej ESC, ale skoro faktycznie konkurs w tym roku nie mógł się odbyć, to była to bardzo fajna i przyjemna alternatywa. Choć nie ukrywam, że 2 godziny absolutnie wystarczyły, gdyby trwało to dłużej, to chyba czułbym lekkie znużenie.
W każdym razie największa bomba to potwierdzenie Juniora w Varsav City, chyba większość czekała na odwołanie listopadowego konkursu, a tu na odwołanie trzeba będzie jednak jeszcze kilka miesięcy poczekać Szeroki uśmiech (hah, no oby nie).
Na samym koncercie momentami trudno było mi się skupić, bo moją uwagę głównie przyciągał paseczek z pozdrowieniami. Serce Dzięki niemu poczułem klimat niesamowitych koncertów walentynkowych w ramach polskich preselekcji w 2010 i 2011 roku. Niestety moje pozdrowienia dla Sanji, Kseniji, Ivany i Nedy nie doczekały się emisji na pasku, podobnie jak te dla Anieli Gareckiej. Ale mówi się trudno i żyje się dalej. Szeroki uśmiech
Co mnie cieszy, to fakt, że od dziś można już "normalnie" liczyć czas do kolejnej Eurowizji. Liczę, że złożona wczoraj na koniec deklaracja znajdzie realizację w rzeczywistości. Oczywiście co będzie i jak będzie - na ten moment nie sposób przewidzieć.
avatar
nitrogenic
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 16

Eurowizja 2020: Europe Shine A Light Empty Re: Eurowizja 2020: Europe Shine A Light

Nie 3 Sty - 14:39
Przyjemny koncert. Ale nic więcej.
Domin0s
Domin0s
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 20

Eurowizja 2020: Europe Shine A Light Empty Re: Eurowizja 2020: Europe Shine A Light

Pią 7 Sty - 0:06
może troche stary temat ale jakos 15 postów trzeba wbić. Imo strasznie szkoda roku 2020 i tego że ebu nie spróbowało przełożyć konkursu. Wkońcu jak sie okazało widownia w wydarzeniach wróciła w niektórych miejscach a w Chinach nawet rozegrano mistrzostwa świata w Lolu (widownia pojawiła sie tylko na finale ale jednak jak się okazuje dało się). Myślę że dało sie w 2020 roku przeprowadzić eurowizje z widownią
Sponsored content

Eurowizja 2020: Europe Shine A Light Empty Re: Eurowizja 2020: Europe Shine A Light

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach