Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

SZWAJCARIA: Mark Ronson, The Business Intl. - Bang Bang Bang Empty SZWAJCARIA: Mark Ronson, The Business Intl. - Bang Bang Bang

Pią 17 Kwi - 13:36
Siema! Uśmiech

Po dosyć długim namyśle ostatecznie postanowiłem trochę zaszaleć i wybieram piosenkę Bang Bang Bang angielsko-amerykańskiego producenta muzycznego Marka Ronsona wydaną pod pseudonimem "Mark Ronson, The Business Intl". W nagraniu udział swój mają amerykański raper Q-Tip i amerykańska wokalistka Amanda Warner znana pod pseudonimem MNDR.

Oto utwór i teledysk (piosenka leci od 0:45 do 4:38, a skrót poproszę od 3:12 do 4:02)


Utwór stanowi dla mnie fajną mieszankę trochę elekro, synthpopowych i tanecznych brzmień z dodatkiem bardzo dobrego wokalu MNDR i rapu. Tekst też dosyć ciekawy. Refren z odrobiną języka francuskiego łatwo zapada w pamięć. Pierwszy raz usłyszałem jakoś 2 lata temu i od razu musiałem ją gdzieś zapisać, bo już od pierwszego odsłuchu chwyciła mnie. Myślę, że powinna wyróżnić się, ale dopiero niedługo zacznę przesłuchiwać Wasze propozycje. Trochę mi szkoda, że nie postawiłem na jakiegoś mniej znanego wykonawcę :p, ale chciałbym postawić na tę piosenkę i żyję się raz!

SZWAJCARIA: Mark Ronson, The Business Intl. - Bang Bang Bang Bang_Bang_Bang_Music_Video
Tekst po angielsku i francusku:

Tłumaczenie z Tekstowa:
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SZWAJCARIA: Mark Ronson, The Business Intl. - Bang Bang Bang Empty Re: SZWAJCARIA: Mark Ronson, The Business Intl. - Bang Bang Bang

Sob 18 Kwi - 14:20
Mam wielką słabość do twórczości Ronsona Serce Tak tez jest w tym przypadku... tylko praktycznie wszystkie moje odczucia zdążyłeś opisać Szeroki uśmiech
Synthpop? Jest. Rapowe wstawki? Są. Chwytliwy refren? Również obecny.

Także ja jestem całkowicie usatysfakcjonowanym Twoim powrotnym wyborem Serce
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach