Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies Empty GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies

Czw Maj 07, 2020 3:33 am
"Siemano, a co Wam tak czachy dymią, myśleliście że będę tu lejt?"


Po wygraniu semi w poprzedniej edycji, a także po 12. pozycji w Wielkim Finale, Grecja powraca ze zdwojoną mocą!

Jakby ktoś się mnie zapytał, po wyborze Grecji w PDFie, dlaczego właśnie Grecja? Odpowiadam, bo Beast in Black. To właśnie ten band zadecydował, że wybrałem ten kraj. Zespół mocno międzynarodowy, bo fińsko-grecko-węgierski. Jednak na moje szczęście wokalista jest Grekiem, dlatego tez dostałem zielone światło od organizatorów na ich wystawienie.

Dobra, to nie zwalniamy tempa, tym razem zabiorę Was w klimaty rockowo-metalowe lat 80-90, mimo że zespół jest jak najbardziej współczesny. Jeśli ktoś stwierdzi, że kawałek jest dla niego za ostry, to niech wie, że mogłem wybrać ostrzej Wink


Ok, dawać czadu i nie ściszać słuchawek.  Enjoy!


Beast in Black - Sweet True Lies


GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies BIB-Promo2_%C2%A9-Jarmo-Katila_Toni-Kilpinen-1448x765






skrót proszę od 2:04
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies Empty Re: GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies

Sob Maj 09, 2020 10:23 pm
Porządny europejski metal, mocny wokal. Tak jak pisałeś, klimat lat 80., 90. trochę mniej, bo ja tu wyczuwam glam. To spory sukces, że w tej części świata znalazłeś taki zespół, nawet jeśli ich związek z Grecją minimalny. Powiedzmy, że niech będzie, są w tej edycji lepsze piosenki Język 3
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies Empty Re: GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies

Sob Maj 16, 2020 2:56 pm
W każdej edycji liczę na jakie mocniejsze brzmienie, tu mamy nawet, można powiedzieć, przysłowiowe jebańsko w bębny i wyraźnie słychać inspirację latami 90. w owym gatunku. obawiam się niestety, że mogę być jednym z nielicznych entuzjastów tego wyboru, chociaż kilka raz grubo się pomyliłem (hello oral cigaretes how you doin) więc absolutnie nie skreślam szans na dobry wynik.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2110
Wiek : 24

GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies Empty Re: GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies

Sob Maj 16, 2020 4:43 pm
Mega bop muza. Bardzo to przebojowe, od razu wpada w ucho. Wbrew pozorom to jest dość lekki w odbiorze song. Wink Powodzenia.
Sponsored content

GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies Empty Re: GRECJA: Beast in Black - Sweet True Lies

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach