Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground Empty ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground

Pią 2 Kwi - 23:53
Moi Drodzy, witam Was w temacie albańskim. Pomyślałem sobie, że fajnie będzie powrócić na jedną edycję. Piosenka, która była najbliższa wybrania w moim niedoszłym udziale w edycji anonimowej pojawi się ostatecznie tutaj. Nie jest to szczyt odkrywczości, bo właśnie zespół pojawił się już we wspomnianej anonimowej i jest to utwór posiadający jakąś rozpoznawalność, ale nie sądzę, aby wszyscy go znali, więc jakąś wartość będzie mieć przedstawienie go tutaj. Życzę dobrych wrażeń z edycji!


Rahei lubi ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 32
Skąd : Kraków

ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground Empty Re: ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground

Sob 3 Kwi - 10:54
Uwielbiam! Wtedy - czyli dawno dawno temu, piosenka ta była najczęściej puszczaną na mojej zacnej mp3-ce obok zespolu Interpol. Dzięki za przypomnienie o White Lies i życzę powodzenia 😊

Skrzeczek lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground Empty Re: ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground

Sob 3 Kwi - 16:28
Kolejny Trójkowy hit i po dziś dzień mój ulubiony utwór White Lies.

Skrzeczek lubi ten post

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground Empty Re: ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground

Wto 6 Kwi - 19:27
już wiem gdzie powędrowała by moja 12 gdybym brał udział Wink
genialny kawałek, powodzonka

Skrzeczek lubi ten post

Sponsored content

ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground Empty Re: ALBANIA: White Lies - Farewell To The Fairground

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach