Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To Empty WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To

Czw 7 Maj 2020 - 17:26

Wracam do dziewczyny którą wystawiałem już w edycji 11 z utworem "Heal Me" zabrakło jej wtedy 1 pkt do zwycięstwa, potem przesłuchując jej repertuar natrafiłem właśnie na ten kawałek i postanowiłem że tym razem zasługuje na reprezentowanie kraju z którego pochodzi Wink

skrót od: 1:44
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To

Sob 9 Maj 2020 - 19:53
Znam i nawet lubię. Wink

Grace polubiłem po poznaniu "Why Her Not Me", które dla mnie przebija nawet "Heal Me". Niemniej oba są bardzo dobre i nie dziwię się, że zawędrowałeś z nią tak wysoko. Ten utwór aż tak mnie nie porwał, ale jest całkiem przyzwoicie. Powodzonka!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To

Sob 9 Maj 2020 - 20:43
Jasiek napisał:Grace polubiłem po poznaniu "Why Her Not Me", które dla mnie przebija nawet "Heal Me".
SAME - też poznałem Grace dzięki "Why Her Not Me", to jak dla mnie najlepszy utwór Grace.

Ten kawałek nie dorównuje powyższemu, jednak jest całkiem w porządku - słucha się tego naprawdę nieźle i życzę powodzenia! Uśmiech
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To

Sob 9 Maj 2020 - 21:16
Ja z kolei miałem na odwrót, zdecydowanie bardziej moją uwagę przykuło Heal Me i DHLIUT a Why Her Not Me wgl nie brałem pod uwagę w kwestii wyboru mimo że również całkiem udany singiel i chyba najwięcej wyświetleń, teraz przesłuchałem go dokładnie jeszcze raz bo może wtedy się nie wsłuchałem aż tak... no ale jednak moje zdanie się nie zmieniło, pewnie kwestia gustu.

Dziękować za odwiedziny Kiss
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To

Nie 10 Maj 2020 - 21:22
Po tytule myślałem, że córka znanych Carterów zaczęła muzyczną karierę, ale na szczęście to nie o to chodziło. Szeroki uśmiech
Bardzo sympatyczny utwór. Od razu da się poznać, że to brytyjska indie muza, ale zdecydowanie z lepszej półki. Powodzonka, wróżę top5.
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Grace Carter - Don't Hurt Like It Used To

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach