Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Nie 14 Cze - 14:53

recap od 1:29

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Nie 5 Lip - 0:26, w całości zmieniany 2 razy

KarolStark lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Nie 14 Cze - 16:11
Taki przyjemny popik brzmi jak @Xytros :russia: który od czasu do czasu lubi zapodać takie brzmienia. Dodatkowo początkowe (niestety w większości nieudane) eksperymenty mogłyby go skłonić do wystawienia czegoś bardziej "standardowego".
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Nie 14 Cze - 16:23
Podejrzewałbym tu @Morison, bo teledysk mocno podobny do wystawionego przez niego Borns - American Money, ew. Sebek, choć ostatnio wystawił BOPa, więc nw. Ogólnie jak na piosenkę z kategorii "a la eurosongs" jest całkiem przyjemnie, piosenka ciekawie się zaczyna, później nieco gorzej. Niemniej powo, brzmi jak coś co będzie wysoko.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Nie 14 Cze - 17:18
Już po samym tytule zgaduję, że utwór ten należy do @wonder. Co wygrałem?
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Nie 14 Cze - 17:58
marjuz napisał:Podejrzewałbym tu @Morison

https://eurowizyjnie.forumpolish.com/t1093-bialorus-sofi-tukker-swing#10665

Miniatura z mojej playlisty "PDF", o której wspominałem dwie edycje temu wygląda dziwnie znajomo XD
Ciężko kogokolwiek do tego songa przypisać, bo jest sporo uczestników lubujących się w takich klimatach ale na każdego ten wybór wydaje mi się za bardzo generyczny, myślę, że może to być ktoś z kogo gustem jeszcze nie do końca się zapoznałem, np. @DanielW ale to trochę strzelanie na ślepo.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Wto 16 Cze - 22:58
Całkiem przyjemny popik. Też bym się skłaniał ku @Xytros, chociaż defaultowy @Sebek to też jakaś opcja. Szeroki uśmiech
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 672
Płeć : Male
Wiek : 20

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Pią 19 Cze - 14:16
Całkiem przyjemne ale zarazem strasznie generyczne. Nie mam pojęcia kto wystawił, możliwości jest naprawdę wiele.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Sob 4 Lip - 23:35
Czemu marjuz ma Szwajcarię???????
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Nie 5 Lip - 0:27
Jasiek napisał:Czemu marjuz ma Szwajcarię???????
Ja nw, tak mi się ujebało, nie hatuj mnie z tego powoda ok
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Nie 5 Lip - 0:37
ok
Sponsored content

IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel Empty Re: IRLANDIA: Holly Humberstone - Falling Asleep At The Wheel

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach