Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling Empty WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling

Pią 15 Mar - 0:00
Witacje Szeroki uśmiech
Pragnę uroczyście ogłosić, że zwycięzcą UK: CHOOSE YOUR COTLET SONG CONTEST jest :ireland: LYRA. Gratulacja. Tym samym to irlandzka wokalistka będzie reprezentować Wielką Brytanię w 1. edycji Piosenki dla Forum. Uśmiech

LYRA - Falling


WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling Hqdefault

:unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:     :unitedkingdom:      

WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling 5834066374547

Wielkie dzięki za głosy dla Drovera, Aleksa, Łososia, Dastusia, Yngwiego, Fenistila, Karola, Livera, Sebka i idżiego fidżiego Serce
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling Empty Re: WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling

Pią 15 Mar - 1:49
Jedna z dwóch piosenek, które mi się podobały <3 folyn folyn folyn folyn To się tak na maxa śpiewa pod nosem i czeka na ten moment przy słuchaniu xD   No szkoda Anushqi, ale skoro wygrało moje drugie miejsce to jakoś przeżyje :P Liczę, że zarobisz w konkursie miliony i kupisz mi obiecaną legendarną szczotkę z łyżką.

Wygrał jedyny utwór, który dostał mniej niż dwie siódemki xD

Powodzenia ^^
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling Empty Re: WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling

Pią 15 Mar - 19:02
Zacznę od tego, że utwór jest świetny i bardzo się cieszę, że przyznałem mu maksymalną notę i ostatecznie wygrał Twoje preselekcje. Uśmiech Chciałbym Ci również pogratulować tego, czego dokonywałeś w KP i dokonujesz dalej w PdF. Wystawiasz świetne jakościowo utwory pozwalając nam odkryć nowych artystów tworzących przyjemną muzykę na bardzo wysokim poziomie. Oby tak dalej i trzymam za Ciebie kciuki sis. Uśmiech

Powodzonka! Szeroki uśmiech
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling Empty Re: WIELKA BRYTANIA: LYRA - Falling

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach