Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís Empty ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís

Nie 5 Lip - 1:21
ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís 49048139453_5e6644bb6f_b



Chcieliście to macie. indie alternativ spotifyy music join the chat.



:iceland: :iceland:



skrót od 1.50


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Czw 9 Lip - 20:16, w całości zmieniany 1 raz

Liver lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís Empty Re: ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís

Nie 5 Lip - 20:16
Interesująca propozycja, pierwsze co mi przyszło na myśl, że nie brzmi to tak typowo "islandzko" (cokolwiek to znaczy Szeroki uśmiech). Brakuje może jakiegoś mocniejszego momentu, ale to chyba taki typ piosenki, więc z drugiej strony doceniam, że przyjemnie się jej słuchało i nie dłużyła się ona, tak że jest porządnie i jeszcze będę się osłuchiwał. Powodzenia!

PS: Przepraszam za zniszczenie planów, to niechcący :ccc
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís Empty Re: ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís

Wto 14 Lip - 17:30
Na twoim miejscu bym postawił mimo wszystko na tego Asgeira, jeśli to był serio aż taki ważny wybór dla ciebie. Znam doskonale to uczucie, bo za czasów KP miałem to samo... No ale oceniam to co jest.

A preselekcje wygrała lepsza moim zdaniem piosenka. Tak jak ci napisałem na priv, za 1 przesłuchaniem nie porwała mnie, wybrzmiała mi bardzo generycznie, ale za kolejnym razem już wypadła lepiej. Klimat piosenki  zabrał mnie do jakiejś dobrej sieciówki. XD T-shirty bym sobie do tych bitów powybierał, powodzonka.
Sponsored content

ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís Empty Re: ISLANDIA: GDRN feat. Birnir - Áður en dagur rís

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach