Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate Empty WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate

Pon 27 Lip - 20:16
[You must be registered and logged in to see this image.]

skrót od 1:45

Ciao a tutti. Nadszedł moment na gorący debiut w PdF którego już  nie mogłem się doczekać ale był on tylko kwestią czasu a więc zapraszam już teraz do mojego nowego świata z Antonio Diodato :sitaly: Co nieco o piosence - jest to ostatni singiel tego Pana, teledysk wydany całkiem niedawno, Un'altra estate w tłumaczeniu na nasze brzmi "Kolejne lato" a więc idealnie nastraja do wakacji, tekst utworu przetłumaczony na angielski do zobaczenia [You must be registered and logged in to see this link.] To że konkurs obecnie odbywa się w Italii dało mi dodatkowy impuls do wystawienia już teraz Pana Diodato, tym bardziej że moje inne piosenki które miałem na tę edycję nie odnosiły się do lata/wakacji w żaden sposób tak jak ta ^^ więc jestem zadowolony że tak się to potoczyło z tym wyborem i jak wspomniałem że symbolicznie w tej edycji jesteśmy we Włoszech, miłego odbioru Love


Ostatnio zmieniony przez Wilk dnia Pią 31 Lip - 0:45, w całości zmieniany 2 razy
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate

Pon 27 Lip - 20:22
Kocham! Serce

Wilk lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate

Sro 29 Lip - 15:03
Kocham!  Serce

Wilk lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate

Czw 6 Sie - 23:30
Wyboru do odkrywczych na pewno zaliczyć się nie da... :P Po włoskich perturbacjach z ostatnich dwóch edycji wolałbym w końcu odpocząć, ale jeżeli muszę wypoczywać na materacu z Daddy Diodato to niech już będzie... Włoskie canzone wylewa się tu z każdej strony. Miło i klasycznie.
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Diodato - Un'altra estate

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach