Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś sanmaryńskiej propozycji?

3 - 38%
2 - 25%
0 - 0%
1 - 13%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 13%
1 - 13%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 8
 
ximon
ximon
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 3 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Sob 29 Maj - 23:38
Łosoś napisał:Tak, to akurat prawda.

To zadam debilne pytania - po co występują dla nich? Podobno występ na Eurowizji kosztuje co najmniej 300 tyś euro, a Senhit w tym roku dała 2 mln euro (w tym 100 tyś na Flo Ridę).
Przecież im się to chyba nie zwróci [chyba że ktoś zajmie 1 miejsce, to trochę inna bajka]/
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 3 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Nie 30 Maj - 0:05
ximon napisał:

To zadam debilne pytania - po co występują dla nich? Podobno występ na Eurowizji kosztuje co najmniej 300 tyś euro, a Senhit w tym roku dała 2 mln euro (w tym 100 tyś na Flo Ridę).

Dla rozpoznawalności, nadziei że ich muzyka zostanie gdzieś puszczona w radiu. Serhat jak i Senhit mają pieniądze by reprezentować kraj, a nawet jeśli to można sobie znaleźć jakiegoś sponsora. Jak dani artyści chcą wystąpić, no to wystąpią. Chyba dwukrotnie? występy :sanmarino: były sfinansowane z innej kieszeni niż wokalisty, 2008 rok (chyba sama telewizja to sponsorowała, bo rok później kasy im brakło) i 2018 (tu chyba crowfunding z preselekcji???).

Idk zamiast flopić w przesłuchaniach do białoruskich pre, zawsze można wystąpić jako reprezentant San Marino...

.....................................


SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 3 Laura-poldvere-laura

Dawid and Aleks lubią ten post

Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 3 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Pią 9 Lip - 21:59
Po Senhit spodziewałem się czegoś gorszego w tym roku, coś a'la lepsze Freaky, a Adrenalina to była miła niespodzianka dla ucha. Fajnie, że FlRida wystąpił na żywo w Rotterdamie. San Marino mój nr 2 w tym roku, liczę na jej 3cie podejście może za rok?
avatar
Gość
Gość

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 3 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Pią 30 Lip - 8:57
Jak to przesłuchałam pierwszy raz, to mega mi się spodobało i tak zostało do końca. Wolę wersję bez Pana.

Sponsored content

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 3 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach