Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś sanmaryńskiej propozycji?

3 - 38%
2 - 25%
0 - 0%
1 - 13%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 13%
1 - 13%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 8
 
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Pon 8 Mar - 2:21
San Marino po raz pierwszy wysyła coś dobrego!

Niwiem jak wy, ale ja uśmiecham się od ucha do ucha słuchając tego utwory, a moje biodra niejako same zaczynają się ruszać ...
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1253
Wiek : 23

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Czw 11 Mar - 20:29
Fanqi w tym roku przechodzą już same siebie. Większość z tych osób ogląda Eurowizję od kilku lat, a zachowują się jakby resetowano im mózg co rok. Czasem mam wrażenie że co tydzień, bo przykład bułgarskiegp nadawcy który wprost odlał się na ich twarze, pokazuje że żadnej chwili refleksji nie będzie i potraktują to jako opad deszczu. Życie w bańce powoduje, że wstawienie :sanmarino: na 1st w rankingu jest teraz nawet modne i wiąże się z pozytywnymi ocenami.

Zakładając, że jest to podobnie memiczne do Serhata, to tak mniej więcej może skończyć, tyle że nie będzie głosów od Turków. No super że jest Flo Rida, to pewne punkty, tak jak w 2019 gdy Darude narobił 200 punktów u widzów. Piosenka na hita się średnio nadaje, bo refren nie jest jakoś mega chwytliwy, nic wielce wyróżniającego w utworze się też nie dzieje. Zwykły pop, lekko po terminie ważności, który pewnie latał gdzieś między Azerbejdżanem, Chorwacją i Maltą, tak jak rok temu było z Cleopatrą. Na finał pewnie wystarczy i to już powinno być traktowane jako wydarzenie. 2/12

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dastame lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Czw 11 Mar - 20:46
Jakakolwiek szybka piosenka spiewana przez babe
marjuz:

Dawid, marjuz, Jasiek, Fenistil, Łosoś, Sebek, Aleks and lubią ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Pią 12 Mar - 16:52
Proszę państwa, w 2021 skończyła się w San Marino era disco. Jest wysoko, jest kurde wysoko, no i Pan Florida. Teraz tylko zadbać o jego edukację geograficzną, żeby nie myślał, że reprezentuje San Francisco. Przyznaję tej piosence Złotego Guedja za Bengier Roku.

Aro and Iker lubią ten post

Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Sob 13 Mar - 1:08
Ta piosenka ma najlepszy hook z dotychczas opublikowanych bangerów na Eurowizję.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Nie 14 Mar - 22:39
Jestem chyba jedynym, który tęskni za ubiegłorocznym "Freaky", które miałem w ścisłej czołówce. Jakie to było odświeżające gdy sobie to przed chwilą dla przypomnienia puściłem... Od razu disco zaczęło mną bujać. Uśmiech

"Adrenalina" to przyzwoity banger, ale do ideału mu daleko i dałbym temu na ten moment pewnie góra 6/12. Pomimo poprawnej realizacji jest jednak trochę ciężkawo, a orientalny motyw w tle akurat w takim wydaniu mnie irytuje. Tymczasem San Marino w wielu youtubowych topkach jest gdzieś w ścisłej czołówce i ciekawi mnie, czy faktycznie przełoży się to na dobry wynik w maju.
ximon
ximon
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Czw 22 Kwi - 11:49
Senhit brała wczoraj w koncercie 'Concert In The Dark' i wykonała swój przebój 'Adrenalina':



Przyznam się, że nie jestem wielkim fanem Eurowizji, ale zakochałem się w tej piosence od pierwszego usłyszenia. Natomiast nie wiem czy Senhit poradzi sobie z nią na żywo.  SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 1f611   Mam bardzo mieszane uczucia po występie. Co prawda mam też wrażenie, że trochę maniera jej śpiewania tutaj wynika z klimatu - świece, ciemne otoczenie, trochę takie ubarwienie na horror/ducha(?). No ale trochę jestem rozczarowany - mam nadzieję, że jednak w Rotterdamie będzie lepiej.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Czw 22 Kwi - 16:36
ximon napisał:Senhit brała wczoraj w koncercie 'Concert In The Dark' i wykonała swój przebój 'Adrenalina':

Przyznam się, że nie jestem wielkim fanem Eurowizji, ale zakochałem się w tej piosence od pierwszego usłyszenia. Natomiast nie wiem czy Senhit poradzi sobie z nią na żywo.  SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 1f611   Mam bardzo mieszane uczucia po występie. Co prawda mam też wrażenie, że trochę maniera jej śpiewania tutaj wynika z klimatu - świece, ciemne otoczenie, trochę takie ubarwienie na horror/ducha(?). No ale trochę jestem rozczarowany - mam nadzieję, że jednak w Rotterdamie będzie lepiej.

występ Senhit w Rotterdamie będzie nawiązywał do teledysku, zobaczymy między innymi znany z teledysku drążek na którym kręcą się tancerze (bynajmniej takie były zapowiedzi) dlatego też raczej nie zwracałbym uwagi na to co zostało zmontowane podczas Concert In The Dark bo jak sama nazwa nawiązuje, były to prezentacje mające w sobie element półmroku, świec itd. (Rafał chyba nie zrozumiał konceptu, ale w sumie mnie to jakoś zbytnio nie zdziwiło). Wink

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

ximon lubi ten post

Traveler
Traveler
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 118
Płeć : Female

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Sro 28 Kwi - 16:17
Dobra eurowizyjna impreza w ogrodzie (ofc). Cieszę się, że Adrenalina jest w tegorocznej stawce. Energii tutaj nie brakuje, w trakcie półfinału można będzie się bez problemu pobujać, melodia zostaje w głowie, a to dobrze wróży w konkursie. Mam jednak obawy o estetykę majowego występu Senhit, bo to jest coś, co może pogrzebać szanse na historyczny wynik San Marino.
ximon
ximon
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Nie 2 Maj - 0:10
Traveler napisał:jednak obawy o estetykę majowego występu Senhit, bo to jest coś, co może pogrzebać szanse na historyczny wynik San Marino.

Myślę że tutaj akurat będzie git. Za występ będzie odpowiadał Luca Tommassini, który był tancerzem m.in. Madonny czy Michela Jacksona. I myślę że ani nie przesadzą, ani nie zanudzą - chyba widzą że w końcu jest opcja na naprawdę wysoką lokatę.

BTW. Może ktoś mi wyjaśni, bo ja tego nie rozumiem. Podobno wersja wysłana na Eurowizję jest nieoficjalną, czyli taką którą nie zaakceptował Flo Rida. Podobno oficjalna wersja [która jest prawdę mówiąc beznadziejna], znajduje się na kanale Senhit. Więc skoro Flo Rida nie akceptuje tej wersji, to jakim cudem Senhit wysyła to na Eurowizję? No i dlaczego w ogóle mówi się o wspólnym występie z Flo Ridą na Eurowizji, skoro on pod tą wersją się nie podpisuje?
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Nie 2 Maj - 0:41
ximon napisał: BTW. Może ktoś mi wyjaśni, bo ja tego nie rozumiem. Podobno wersja wysłana na Eurowizję jest nieoficjalną, czyli taką którą nie zaakceptował Flo Rida. Podobno oficjalna wersja [która jest prawdę mówiąc beznadziejna], znajduje się na kanale Senhit. Więc skoro Flo Rida nie akceptuje tej wersji, to jakim cudem Senhit wysyła to na Eurowizję? No i dlaczego w ogóle mówi się o wspólnym występie z Flo Ridą na Eurowizji, skoro on pod tą wersją się nie podpisuje?

Nw, nie słyszałem o takich pogłoskach. Raczej to co jest niewiadome na ten moment, to to, czy Flo Rida będzie mógł się pojawić na scenie i co w przypadku jego braku zrobi Senhit, gdyż nie będzie mogła użyć jego wstawki rapowej. Wtedy być może pójdzie wersja bez niego (min. zaprezentowana podczas Concert In The Dark)
ximon
ximon
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Sro 19 Maj - 0:04
Tutaj taka cisza, a wczoraj wydarzyła się historyczna chwila Język 3 Małe państewko, z którego wszyscy się śmiali na Eurowizji ściągnęło Flo Ridę!
https://eurovision.tv/story/flo-rida-to-join-senhit-for-san-marino

Skrzeczek and Aleks lubią ten post

ximon
ximon
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Sro 19 Maj - 12:54
Swoją drogą nie mogę się powstrzymać - gdyby któryś z tancerzy zachorował na COVIDa to Senhit ma całą armie zastępczyń Lol Lol

Dawid, Fenistil and Aleks lubią ten post

ximon
ximon
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 11

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Sob 29 Maj - 23:18
Trochę zrobię offtopic, natomiast czy to prawda że Senhit, Serhat, Valentina i inni pretendenci do reprezentowania San Marino, muszą z własnej kieszeni opłacić występ na Eurowizji?
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Sob 29 Maj - 23:26
ximon napisał:Trochę zrobię offtopic, natomiast czy to prawda że Senhit, Serhat, Valentina i inni pretendenci do reprezentowania San Marino, muszą z własnej kieszeni opłacić występ na Eurowizji?

Tak, to akurat prawda.

.....................................


SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Laura-poldvere-laura

Aleks lubi ten post

Sponsored content

SAN MARINO: Senhit (Adrenalina) - Page 2 Empty Re: SAN MARINO: Senhit (Adrenalina)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach