Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Nie 16 Sie - 0:01
[You must be registered and logged in to see this image.]



Imię: Męskie pochodzenia hiszpańskiego
Znaczenie: Dar od Boga
Piosenka: Ode mnie dla Was
Hotel: Trivago.




Mateo, mateo, mateo, my love...

:iceland: :sweden: :sweden: :iceland:




skrót od 1:30


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Sro 19 Sie - 13:16, w całości zmieniany 2 razy
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Nie 16 Sie - 2:21
To zdecydowanie jeden z highlightów na "Sunshine Kitty" (dobrze, że nie wybrałeś "Jacques", bo to jest słabe :P). Dość bezpieczny wybór, ale przyjemny. Powodzenia.

Aro lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Wto 18 Sie - 18:08
Z twórczością Tove Lo zdecydowanie nie jestem na bieżąco, a może powinienem być, bo ta piosenka jest naprawdę spoko. Charakterystyczny głos, ciekawy instrumental i ogólnie taka "składność" i porządek w utworze składają się na porządną i interesującą całość. Islandia znów nie zawodzi Uśmiech Powodzenia!

Aro lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Wto 18 Sie - 23:16
Właśnie się zastanawiałem czy w końcu słuchałem tej płytki i okazuje się, że tak i co dziwi mnie pamiętam tylko "Sweettalk my heart" Serce A dziwi mnie, bo "Mateo" brzmi naprawdę super i chyba wrócę się do tego krążka. Chyba moja ulubiona :iceland: od świetnego "Save Room For Us" także trzymam mocno kciuki i życzę powodzonka.

ps Po tym jak napisałeś, że przy "Numb" wspominałeś to aż mi się coś przypomniało, że mogło tak być ale kompletnie o tym nie pamiętałem XD także mega

Aro lubi ten post

avatar
Gość
Gość

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Sro 19 Sie - 12:35
Od tej pani znam wyłącznie Habits, więc to była dla mnie kompletna nowość, nie zawiodłem się, piosenka jest bardzo przyjemna w odsłuchu, nawet w stylu, który lubię, na duży plus natomiast zasługuję refren, łatwo byłem w stanie zanucić muzyczkę, myślę, że tym razem powinno być o wiele lepiej z rezultatem, niż ostatnio to bywało.
Powodzenia :P
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Czw 20 Sie - 20:06
Bardzo fajny numer teraz wybrałeś, zresztą nie pierwszy raz w tej serii, wkręca się Perfekt Kiedyś z tego co pamiętam był na tę pannę boom ale jakoś mnie to ominęło i nie zagłębiałem się w całe płyty, mimo to mam jeden niesinglowy numer chyba z poprzedniej płyty który chętnie bym wystawił kiedyś, własnie mi o nim przypomniałeś :P

Aro lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Czw 20 Sie - 21:49
Według mnie Tove Lo to jedna z najbardziej niedocenionych szwedzkich piosenkarek, cieszę się że znów ją tu widzę. Pewnie nie wszystkim ta piosenka przypadnie do gustu, ten jej pop nie jest oczywisty, trochę wpada w grunge/indie/synthpop.. niby wesoły a jednak melancholijny. Nie wiem jak pozostali ale jag tycker om.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aro lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Wto 25 Sie - 23:07
Znam oczywiście sporo utworów Tove Lo. Przeważnie mam do nich skrajne podejście - albo bardzo mi się podobają, albo wolę o nich zapomnieć bo są nudne. Przy "Mateo" pierwszy raz mam inną sytuację, bo ani nie jestem zachwycony, ani nie mogę narzekać, że jest słaby. Dobrze, że to nie mój semi i jeszcze nie muszę myśleć jak ocenić. Dobry song, ale czy wystarczająco, aby się obronił wśród reszty?

Aro lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Czw 27 Sie - 21:02
Tove Lo znam bardziej z pseudonimu niż z jej twórczości, a kawałek bardzo ciekawy, interesujące również jest jak się przyjmie w konkursie, osobiście jestem na tak ale zobaczymy :P

Aro lubi ten post

Sponsored content

ISLANDIA: Tove Lo - Mateo Empty Re: ISLANDIA: Tove Lo - Mateo

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach