Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló  Empty ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló

Wto 13 Sie - 22:14
Jak edycja latynoamerykańska to i utwór w języku hiszpańskim. Tak jak w poprzedniej edycji, propozycja islandzka jest dość...inna. Mam jednak nadzieję, że tym razem eksperyment się powiedzie.
Duet reprezentujący :iceland: Islandię w 9. Edycji PdF składa się z pochodzącego z Argentyny kompozytora i DJ Pedro Canale, znanego pod pseudonimem Chancha Vía Circuito oraz ekwadorskiego wokalisty Mateo Kingman'a. Obaj panowie w swojej twórczości czerpią inspiracje z lokalnej kultury.




ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló  21px-Flag_of_Iceland.svg ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló  23px-Flag_of_Argentina.svg ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló  23px-Flag_of_Ecuador.svg Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló  23px-Flag_of_Ecuador.svg ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló  23px-Flag_of_Argentina.svg ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló  21px-Flag_of_Iceland.svg  
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1869
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló  Empty Re: ISLANDIA: Chancha Vía Circuito ft. Mateo Kingman - Ilaló

Czw 15 Sie - 12:52
W trakcie pierwszej minuty już się bałem, że te 5 minut będzie w całości tak wyglądać. :P To by mi się nie podobało, ale jako wstęp sprawdza się to całkiem dobrze. To co wchodzi później już natomiast bez wątpienia mocno przypadło mi do gustu. Intrygująca propozycja. Uśmiech Powodzenia!
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach