Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

NORWEGIA: Blood Orange - Augustine Empty NORWEGIA: Blood Orange - Augustine

Nie Sie 16, 2020 2:03 am
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Augustine" to dreampopowa ballada i zarazem osobliwa modlitwa do św. Augustyna w intencji Trayvona Martina i innych ofiar amerykańskiej policji. Obecną sytuację imigrantów i potomków niewolników artysta zestawia z losami afrykańskich plemion bronionych przez konwertytę Augustyna przed Wandalami w czasie oblężenia Hippony. Miasto spalono, biblioteka cudem przetrwała. Kultura przetrwała." (źródło opisu Vice.com)

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

NORWEGIA: Blood Orange - Augustine Empty Re: NORWEGIA: Blood Orange - Augustine

Nie Sie 16, 2020 1:26 pm
Mhhh. Czuję się zaintrygowany tym wyborem. Warstwa intrumentalna jest świetna i robi większość roboty. Z wokalem trochę gorzej, ale doceniam przekaz. Porządny wybór, będzie się wyróżniać, ale gdyby utwór był nieco krótszy byłoby jeszcze lepiej.

Drover lubi ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

NORWEGIA: Blood Orange - Augustine Empty Re: NORWEGIA: Blood Orange - Augustine

Wto Sie 18, 2020 5:46 pm
Ciekawy wybór. Niezbyt przypadły mi do gustu te fragmenty bardziej "mówione", za to te śpiewane już zdecydowanie bardziej. Ogólnie na ten moment mam wrażenie małego chaosu i ciężko mi wyrobić jednoznaczną opinię o tej piosence, ale pewnie przyjdzie to z czasem Uśmiech Powodzenia!

Drover lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

NORWEGIA: Blood Orange - Augustine Empty Re: NORWEGIA: Blood Orange - Augustine

Pon Sie 24, 2020 8:19 pm
Po pierwszych kilku dźwiękach trochę się skrzywiłem ale z czasem wkręciłem się w songa, jak Twojej poprzedniej piosenki nie rozumiem, tak tu nie rozumiem trochę mniej ale swoich fanów na pewno zdobędzie.
Sponsored content

NORWEGIA: Blood Orange - Augustine Empty Re: NORWEGIA: Blood Orange - Augustine

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach