Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame Empty WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame

Pią 11 Wrz - 17:10


skrót od: 2:49

Miłego odsłuchu ;-)
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame

Pią 11 Wrz - 19:23
Porządna propozycja, dobrze się jej słucha, chyba głównie przez charaktnerny głos wokalistki. Oprócz tego piosenka dość "regularna" i bez większych fajerwerków, ale jak napisałem, miło upływa ten czas. Najbardziej podoba mi się chyba ten motyw na pianinie (fortepianie? nie wiem xd). Podsumowując - może i regres w stosunku do bardzo dobrego kawałka z zeszłej edycji, ale wciąż trzyma poziom Uśmiech Powodzenia!

Wilk lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame

Pią 11 Wrz - 20:27
DanielW napisał:Oprócz tego piosenka dość "regularna" i bez większych fajerwerków, ale jak napisałem, miło upływa ten czas. 

Łezka

Mam wrażenie że gdzieś to słyszałem, niemniej jedna z najlepszych propozycji jaką kiedykolwiek wystawiłeś, graty za pójście w jakościową stronę mocy. Błogosławię temu wyborowi, Galway przyjmuje sąsiada z honorami Modlitwa

Wilk lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1867
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame

Sob 12 Wrz - 12:31
Świetna, pozytywna energia i rewelacyjny, mocny głos sprawiają, że słucha się tego naprawdę świetnie. Piosenka daje takiego fajnego kopa. Uśmiech

Wilk lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame

Wto 15 Wrz - 19:23
Świetny wybór. Chyba moja ulubiona Twoja propozycja w PdF. Wszystko się zgadza, podane w odpowiednich ilościach i po przesłuchaniu nie pozostało mi nic innego niż dodać do plejki i słuchać dalej. Wink Powodzonka.

Wilk lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame

Sob 19 Wrz - 11:52
YAAAAAAAS, CO ZA MUZA! Serce 2 Serce 2 Serce 2
Utwór z mega duszą, doskonały wokal, niebanalna kompozycja. Do tego fajny tekst i super przekaz. Ani chwili znużenia, słucham jak oczarowany. Oby tylko więcej takiej muzy w konkursie!

Wilk lubi ten post

avatar
Gość
Gość

WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame

Wto 22 Wrz - 10:30
Po refrenie jestem, że gdzieś ją już słyszałem, brzmi bardzo radiowo, więc może tam, wracając do piosenki jest naprawdę bardzo przyjemna w odsłuchu, największą zaletą, jak już wcześniej wspomniałem jest refren, który bardzo łatwo wchodzi do głowy i nie chcę z niej wyjść, głos artystki również charakterystyczny, całość stanowi bardzo solidny utwór.
Gratulacja finału, widać należało się Szeroki uśmiech
Powodzonka zatem w nim :P
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach