Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

DANIA: Agnes - Fingers Crossed Empty DANIA: Agnes - Fingers Crossed

Pią 11 Wrz - 23:03

recap 1:56

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

DANIA: Agnes - Fingers Crossed Empty Re: DANIA: Agnes - Fingers Crossed

Sob 12 Wrz - 1:36
Powiem szczerze zszokowałem się na wieczorku z prezentacją piosenek że to od Ciebie bo to tak jakby dwa skrajnie różne światy w porównaniu z Twoją propozycją z poprzedniej edycji i nie tylko z poprzedniej a nawet kilku innych... Z "Fingers Crossed" miałem do czynienia jakoś bardzo szybko po jej premierze i wystarczyło mi jedno przesłuchanie aby dodać do playlisty z potencjalnymi songami na PdF, jak widać równie szybko będę musiał ją już stamtąd wywalić dzięki Tobie Język 2 Ogólnie jest to typ utworu który tak jak napisałem ^^ wchodzi za pierwszym przesłuchaniem i nie chce wyjść, sądziłem że Twoja wakacyjna to już będzie ostatni zryw który może mi się spodobać w tej serii a tu proszę, miłe zaskoczenie, chociaż mając na uwadze cudowność w postaci "Lose Our Heads" do której często wracałem i nadal wracam to nie powinienem być chyba też aż tak zaskoczony. Uważam że to mega wybór, jestem bardzoo ciekawy jaki osiągnie wynik.


Ostatnio zmieniony przez Wilk dnia Sob 12 Wrz - 9:40, w całości zmieniany 1 raz
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

DANIA: Agnes - Fingers Crossed Empty Re: DANIA: Agnes - Fingers Crossed

Sob 12 Wrz - 2:05
mega wybor
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

DANIA: Agnes - Fingers Crossed Empty Re: DANIA: Agnes - Fingers Crossed

Sob 12 Wrz - 18:27
Ooo, takie trochę lata 80. w klimacie, ostatnio bardzo popularne, zazwyczaj przypadają mi do gustu i nie inaczej jest w tym przypadku. Ciekawy instrumental i równie interesujący wokal fajnie się ze sobą zgrywają. Refren według mnie dość wyraźnie lepszy, a na pewno bardziej zapadający w pamięć od zwrotek, ale i te są bardzo spoko. Porządny wybór, nóżka chodzi :P Powodzenia!
avatar
Gość
Gość

DANIA: Agnes - Fingers Crossed Empty Re: DANIA: Agnes - Fingers Crossed

Wto 22 Wrz - 10:42
Piosenka ma coś w sobie i od razu po przesłuchaniu wywarła ona naprawdę dobre wrażenie, że nie byłem w stanie o niej zapomnieć, nie wiem do końca dlaczego ale stawiam na przebojowość, tutaj wszystko jest tak skonstruowane, że naprawdę chcę się tego słuchać bez końca, podoba mi się ten wybór. Cieszem się, że finał udało się zdobyć.
Powodzonka w nim życzę Szeroki uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

DANIA: Agnes - Fingers Crossed Empty Re: DANIA: Agnes - Fingers Crossed

Wto 22 Wrz - 22:18
Bardzo dobry wybór, Agnes w tej piosence zachwyca, nawet z tą mono-brwią Szeroki uśmiech utwór utrzymany w klimacie lat mid-70, lekko psychodeliczny teledysk. Jeśli chodzi o mnie to trafiłeś w 10! Serce

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

DANIA: Agnes - Fingers Crossed Empty Re: DANIA: Agnes - Fingers Crossed

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach