Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
denis
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 34
Płeć : Male

PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona Empty PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona

Sob 12 Wrz - 23:06
PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona A2dacd

Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona



:portugal: :portugal: :portugal:
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona Empty Re: PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona

Sob 19 Wrz - 11:35
Już na pierwszy rzut ucha to nie brzmiało jak ich autorska piosenka.

„ La Llorona ” (dosł „Płacz kobieta”) jest meksykańska piosenka ludowa . Piosenka pochodzi z Tehuantepec . Jego początki są niejasne, ale kompozytor Andres Henestrosa w około 1940 spopularyzował piosenkę i może być dodawane do istniejących wierszy.



Fenistil lubi ten post

avatar
denis
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 34
Płeć : Male

PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona Empty Re: PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona

Sob 19 Wrz - 14:25
Ok buziaczki papa
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona Empty Re: PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona

Sob 19 Wrz - 23:51
Dawid napisał:

.



BOSZE TO JEST TAKIE CUDOWNE POWINNAS TO OBEJRZEC JA PLAKALAM 3 GODZINY

Fenistil lubi ten post

avatar
Gość
Gość

PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona Empty Re: PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona

Wto 22 Wrz - 10:25
Tak troszkę po czasie..piosenka na pewno jest emocjonująca, słychać siłę w głosie u obydwu artystach, wyczuć można też swego rodzaju patos z tego regionu, jednak, mimo ciekawego stylu, bardziej przypadają mi do gustu wschodnie patosy, choć myślę, że piosenka swoim gatunkiem ma tutaj innych zwolenników, więc przynajmniej udało się znaleźć tych, co docenią dane brzmienie, a to jest najważniejsze w tego typu konkursach :P
Sponsored content

PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona Empty Re: PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach