Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál Empty ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál

Pon 28 Wrz - 0:02
ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál A9f84646279a0689b30eca3b5f42b09f25581daf



Jak to mówią - co się odwlecze to nie uciecze... Czy jakoś tak Szeroki uśmiech Lepszej okazji do wystawienia tej piosenki nie będzie





:iceland: :iceland:



skrót od 1:30


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Czw 1 Paź - 19:51, w całości zmieniany 1 raz
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál Empty Re: ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál

Czw 1 Paź - 19:14
Piosenka bardzo mi się spodobała już od samego początku. Myślałam, że brzmienie będzie zimniejsze, a tu niespodzianka. Podoba mi się też to co się dzieje muzycznie, nie jest jednostajnie. Chce się wracać do tej piosenki.

Aro lubi ten post

avatar
Gość
Gość

ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál Empty Re: ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál

Czw 1 Paź - 20:13
szkoda, że nie wystawiłeś czegoś z nowego albumu ale spk, bo ten poza Youth wystawionym przez Daniela zawiera wiele innych perełek (zeby nie bylo, nagrane zostały dwie wersje albumu, po angielsku i islandzku.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál Empty Re: ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál

Czw 1 Paź - 23:11
Cieszę się, że w końcu postawiłeś na Ásgeira Szeroki uśmiech Co do piosenki, podobnie jak Darka, spodziewałem się czegoś trochę innego, ale nie mogę powiedzieć, żebym się zawiódł. Bardzo przyjemna piosenka, mimo że nie należy do najspokojniejszych, to jednak mnie wycisza i wszystko mi w niej pasuje do siebie i odpowiada. Podsumowując, wybór na wysokim poziomie, do czego w tej serii Islandia już nas przyzwyczaiła Wink Powodzenia!

Aro lubi ten post

Sponsored content

ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál Empty Re: ISLANDIA: Ásgeir - Leyndarmál

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach