Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana) Empty WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana)

Czw 01 Paź 2020, 21:47

skrót od: 1:10

"Foolish (Enough)"

Język litewski :lithuania: jest to język z grupy języków bałtyckich, którym posługuje się ok. 4 mln osób. Jako ciekawostkę łączącą Wielką Brytanię z Litwą mogę podać że Litwini pod względem liczebności to trzecia nacja z Europy (za Polską i Rumunią) osiedlona w UK.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana)

Czw 01 Paź 2020, 22:10
O proszę, czyli jednak ktoś mnie wyręczył Szeroki uśmiech GJan była moim pierwszym planem na tę edycję, co prawda z inną piosenką, ale trochę obawiałem się reakcji innych z racji tego, że Litwinka często pojawiała się już w KP. Ale bardzo cieszę się, że jednak pojawi się w PdF, bo bardzo lubię jej twórczość, szczególnie tę najnowszą, litewskojęzyczną (swoją drogą baardzo polecam cały album). Przechodząc już do Twojej propozycji, być może trochę bardziej odpowiadają mi inne piosenki od Grety, ale "Kvaila" wciąż jest bardzo okej! Zdecydowanie bardziej podoba mi się druga część utworu, kiedy trochę więcej się dzieje. Podsumowując, mnie tym wyborem kupiłeś Szeroki uśmiech Powodzenia!

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana)

Czw 01 Paź 2020, 22:59
DanielW napisał:O proszę, czyli jednak ktoś mnie wyręczył Szeroki uśmiech GJan była moim pierwszym planem na tę edycję, co prawda z inną piosenką, ale trochę obawiałem się reakcji innych z racji tego, że Litwinka często pojawiała się już w KP.
Owszem pojawiała się ale co warte zaznaczenia tylko w języku angielskim. Ja gdy ostatnio się obawiałem reakcji innych - edycja Amerykańska to skończyło się tak że w końcu wystawiłem nie wiadomo co a potem mega żałowałem zmarnowanego wyboru i powiedziałem sb nigdy więcej Język 3 W całości tego albumu nie słuchałem tylko kilka piosenek z tego co dodała na YT i jedyne co brałem jeszcze pod uwagę to Ruduo ale stwierdziłem że w Kvaila się więcej i ciekawiej dzieje :P dziena za opinię.

DanielW lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana)

Pon 12 Paź 2020, 21:35
Do Twojej poprzedniej piosenki podjazdu nie ma, ale oczywiście ciężko aby był. :P GJan ma bardzo charakterystyczną i ciekawą barwą głosu. Ciężko to przeoczyć. Utwór jednak mocna średniawa dla mnie. Fanów i tak zdobędzie, więc moja opinia nic nie zmieni.
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: GJan - Kvaila (Gana)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach