Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 0:01
Ulubiony singiel z ulubionego albumu tego roku.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Drover lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2125
Wiek : 24

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 0:06
chciałem to wystawić wcześniej, ale myślałam że zbyt oczywisty wybór..................... mega song, podniecający, jeden z moich absolutnych fav ostatnich miesięcy. hot wybur
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 0:12
Też się zastanawiałem nad Jessie, uważam, że to najlepszy popowy album tego roku, aczkolwiek nie zgadzam się, że to najlepsza piosenka z albumu - każda jest naprawdę tak dobra, że chętnie zobaczyłbym co innego niż to, co wygrało EuroSongs. :P Tym bardziej, że Save a Kiss czy Step Into My Life poradziłyby sobie pewnie równie dobrze. No ale tak czy siak bardzo dobra propozycja i powodzenia. Wink

Btw ja się zastanawiałem nad zgłoszeniem tego jeszcze kilka edycji temu (jeszcze przed eurosongs) i Barti może potwierdzić. Xd Ciekawe czy bym wygrał.

Batiooo lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2125
Wiek : 24

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 0:16
Ja postawiłem wtedy jednak na "Patenipat", więc z wynikiem nie narzekam, ale "What's Your Pleasure" to niezły pdf bait. Spodziewam się podium drogiej :belgium: Belgii. Co do albumu to dla mnie "Spotlight" i "What's Your Pleasure" na równi naj.

Drover lubi ten post

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 16:14
Drover napisał:chętnie zobaczyłbym co innego niż to, co wygrało EuroSongs
Wiecie co, ja tam już nie zaglądam od kilku miesięcy, więc nie wiem które piosenki wygrywają, a które nie. I właściwie nawet nie przyszło mi do głowy, aby to sprawdzić. Kwestia porównywania obu tych konkursów, była niejednokrotnie wspominana w trakcie poprzedniej serii, więc już nie będę się do niej odnosił (zwłaszcza, że została dobrze wyjaśniona przez niektóre użyszkodniczki).

Drover napisał:Tym bardziej, że Save a Kiss czy Step Into My Life poradziłyby sobie pewnie równie dobrze.
Obie oceniam bardzo wysoko. Nawet zastanawiałem się czy nie postawić na "Save a Kiss", jednak uczucie do WYP zwyciężyło.

Dawid napisał:hot wybur
Myślę tak samo, a dla potwierdzenia pod teledyskiem możesz sobie poszukać mojego komcia sprzed kilku miesięcy.....

Drover and Łosoś lubią ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 16:30
Przemek napisał:Myślę tak samo, a dla potwierdzenia pod teledyskiem możesz sobie poszukać mojego komcia sprzed kilku miesięcy.....

ja się podpisuje pod treścią tego komentarza i niech to najlepiej świadczy co sądzę o tym songu dżesi wary powodzonka
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 19:14
Drover napisał: chętnie zobaczyłbym co innego niż to, co wygrało EuroSongs. :P

plz, to już się robi mega nudne

Robi się z tego uczucie jakby pdf był jakimś konkursem-wasalem eurosongów (jak europka dla kp), uczestniczy tam 6? uczestników pdf (bez cryo), a wydaje się jakby przynajmniej 2/3. Szokująca wiadomość - logiczne, że w konkursie gdzie utworów jest dwa razy mniej niż w drugim, a do tego styl muzyczny obu konkursów jest powiedzmy dosyć podobny, na tyle, że utwory mogą przenikać, będzie się zdarzać (nawet i często), że jakiś piosenka uczestniczyła w danym konkursie już wcześniej. Inaczej wygląda to, jak ktoś świadomie nw przeczesuje daną edycje, a inaczej jak ktoś znajdzie utwór i się nagle okaże, że kiedyś już ten utwór uczestniczył w tamtym konkursie. Na Balkanu od bosskiej Nedas też uczestniczyło w evrosongs dawno temu i nw co ma to do pdfu. Sam, dzięki wieczorkom z dwg poznałem troche utworów, spk fajnie poodkrywać nowe rzeczy, ale jakie to ma odniesienie do pdf? nw.. Nie ma problemu co do powiedzenia w ramach ciekawostki, nio bo nw co to szkodzi, ale ciągle takie wskazywanie, jest po prostu niezdrowe. Zresztą wgl fakt, że to się dzieje jest lekko niepoważny, konkursów muzycznych w necie jest 8 tysięcy pi kwadrat**** i nw co jeszcze i trochę ciężko, żeby coś się gdzieś nie powtórzyło.

nw ja tego utworu osobiście nie znałem, jeśli ktoś znał mega, spk!, więc sry, nw dla mnie informacja o pierwszym miejscu jest tak samo istotna jak to, że Bujumbura City FC przegrała dziś 4-2 z FC Rukinzo w meczu na szczycie piłkarskiej ligi Burundi (mega inpho dla was, oba zespoły są w top 3 tabeli oboss).

****ps. żeby nie było, że wychodzę na ignoranta. Jasne, że na pewno większe jest takie małe powiązanie, aniżeli z jakimiś total randomowymi konkursami, ale nawet jeśli, to czy powinniśmy się przejmować co, gdzie, coś było? Chyba tylko, jeśli dany utwór był już kpdf.

-----------------------------------------------------------------------

A teraz - żeby nie było, że zrobiłem kompletny offtop w :belgium: belgijskim temacie. Za pierwszym przesłuchaniem utwór do mnie średnio dotarł, potem było już lepiej. Ogółem na ten moment zwrotki podobają mi się bardziej niż refren, ale ogółem jest całkiem nieźle. Nie chcę tu uskuteczniać ani robić pewności czy jestem na tak, czy nie, czy bd mega ilość pkt, czy bd 0, bo to zależy od poziomu edycji. 12 raczej nie będzie, ale nie zdziwie się, jeśli się wkręci i opinia pójdzie w górę. Powodzenia Wink !

Przemek, Jasiek, Liver, Darka and Wilk lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1253
Wiek : 23

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 19:39
Dodam do postu Łososia ze nawet mapox nieświadomie wystawil przynajmniej dwa utwory z Eurosongs i nie czuję sie winny!
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Nie 1 Lis - 20:37
No ja dopiero niedawno zacząłem przygodę z tamtym konkursem i widziałem właśnie dużo znajomych nicków, jeszcze to charakterystyczne pismo jak jakiejś sekty 🙄 (siski sriski), if u know what I mean. xd Chociaż jeśli rzeczywiście mała ilość z nas bierze tam udział to dobrze, bo serio, myślałem, że tutaj są monotematyczni zwycięzcy, a potem natrafiłem tam, gdzie połowa utworów, które osiągają sukces brzmi tak samo, czyli jakieś pseudodisco z pierwszej lepszej playlisty na spoti. Szeroki uśmiech 🤣 no ale faktycznie mój komentarz nie był potrzebny i tyle. Lepiej nie wspominać w ogóle o 💩.

I ta propozycja to moim zdaniem kolejna cegiełka dołożona do tej różnorodności. Normalnie muszę mieć mood na muzykę tego typu, ale Jessie pobiła wszystkie Gagi, Zary itd. na głowę. I nawet widziałem porównania do Diany Ross - kto wie, jeśli będzie kontynuować tą ścieżkę, to bardzo możliwe, że zostanie nową 'królową disco'. Ciekawy jest wybór klipu, ale to już pozostawię dla siebie. Xd 👀👀

marjuz, Przemek and Łosoś lubią ten post

Sponsored content

BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure? Empty Re: BELGIA: Jessie Ware - What’s Your Pleasure?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach