Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 257
Płeć : Female
Wiek : 25

HOLANDIA: DI-RECT -  Devil Don't Care Empty HOLANDIA: DI-RECT - Devil Don't Care

Nie 1 Lis - 10:19
No to rozpoczynamy naszą przygodę z Holandią. Szczerze powiedziawszy na początku byłam bardzo na siebie zła, że zdecydowałam się na strefę w której nigdy nie chciałam  być Lol ale lubię wyzwania, także mam nadzieję na owocne poznawanie tej strefy.

Jako, że moim krajem jest Holandia to pierwszy wykonawca którego chce wam zaprezentować pochodzi też z tego kraju, a dokładnie to z Hagi. W 31. edycji PDF Holandię będzie reprezentował zespół DI-RECT z piosenką "Devil Don't Care"

[You must be registered and logged in to see this image.]


Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HOLANDIA: DI-RECT -  Devil Don't Care Empty Re: HOLANDIA: DI-RECT - Devil Don't Care

Pon 2 Lis - 15:10
Nwm czemu, ale patrząc na samo zdjęcie spodziewałem się indierockowych klimatów. I właśnie takie dostaliśmy Szeroki uśmiech Porządna muza, dobrze wyprodukowana, dobrze się słucha. Czego chcieć więcej?
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

HOLANDIA: DI-RECT -  Devil Don't Care Empty Re: HOLANDIA: DI-RECT - Devil Don't Care

Pon 2 Lis - 17:24
Aro napisał:Nwm czemu, ale patrząc na samo zdjęcie spodziewałem się indierockowych klimatów. 

No bo laserki, neony, jak są laserki, neony to wiadomo że indie muza i wiadomo że nie wypada mniej niż 7 pkt. dać  Szeroki uśmiech No chyba że męski wokal, to wtedy nie

Ironizuje oczywiście; wydawało mi się że w holenderskim rynku siedzę dość mocno, ale o tym zespole nie słyszałem w ogóle, a muza naprawdę dobrej jakości i serio catchy. Życzę powodzenia w dalszym odkrywaniu różnych rynków (polecam :switzerland:) oraz w tej edition!
Sponsored content

HOLANDIA: DI-RECT -  Devil Don't Care Empty Re: HOLANDIA: DI-RECT - Devil Don't Care

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach