Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

NIEMCY: ELIF - Nur Mir Empty NIEMCY: ELIF - Nur Mir

Nie 1 Lis - 15:52
Herzlich Willkommen!

Serdecznie witam w :germany: niemieckim temacie.

W 31 edycji PdF Niemcy będą reprezentowane przez Elif Demirezer znaną krótko jako ELIF, jest to młoda urodzona w 1992 roku w Berlinie niemiecka piosenkarka pochodzenia tureckiego. Utwór Nur Mir jest singlem promującym najnowszy album artystki NACHT.  


[You must be registered and logged in to see this image.]



Nicht ihr,
nicht ihm,
nicht dir,
Ich gehör' nur mir.

vestmann lubi ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 341
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

NIEMCY: ELIF - Nur Mir Empty Re: NIEMCY: ELIF - Nur Mir

Nie 1 Lis - 17:30
ELIF znam z jej wcześniejszej, bardziej 'akustycznej' twórczości. Nowych utworów jeszcze nie słuchalem, ale chyba muszę nadrobić zaległości. "Nur mir" wyróznia się na tle piosenek, które znam, ELIF poszła w bardziej odważną, mroczną stylistykę - ale mi to pasuje Uśmiech Bardzo dobry utwór, a szczególnie ciekawie robi się od drugiej zwrotki, gdy instrumental staje się 'bogatszy'. Powodzenia Wink

Yngwie / admin lubi ten post

avatar
Gość
Gość

NIEMCY: ELIF - Nur Mir Empty Re: NIEMCY: ELIF - Nur Mir

Nie 1 Lis - 18:02
Powiem, że tej propozycji byłem najbardziej ciekaw, jak zabrzmi i odczucia całkiem przyjemne, są tutaj momenty, które bardzo mi odpowiadają, do tego niektóre jakby gadane wstawki również urozmaicają utwór, jestem ciekaw, jak sobie poradzi, choć mam nadzieję, że najlepiej, jak tylko może...w finale przydałby się taki song, który deczko wyłamuje się spod pewien schemat.
Powodzenia :P
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

NIEMCY: ELIF - Nur Mir Empty Re: NIEMCY: ELIF - Nur Mir

Pon 2 Lis - 17:14
Pozdrawiam nowego sąsiada, pewnie podobnie jak poprzednio z [You must be registered and logged in to see this link.] nie będziemy pewnie muzycznie wchodzili sobie w drogę, ale każdy ma inną wizję na daną strefę. Pasuje niemiecki do tej piosenki, ciekawe doznanie muzyczne i instrumentalnie i wokalnie, które mogłoby przejść w przytłoczenie gdyby utwór był dłuższy, ale kończy się w dobrym momencie. Są lepsze i gorsze fragmenty, zobaczymy które przeważą, jak dla mnie jednak na pewno pozytywny start patrząc równolegle na poprzednią serię  Okulary

Yngwie / admin and Wilk lubią ten post

DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

NIEMCY: ELIF - Nur Mir Empty Re: NIEMCY: ELIF - Nur Mir

Pon 2 Lis - 18:59
Nie jestem zbytnio przyzwyczajony do brzmienia języka niemieckiego w piosenkach, więc będę musiał na pewno się osłuchać. Co do samej piosenki, jest ciekawa i sporo w niej dość nieoczywistych elementów. Refren jest dla mnie zdecydowanie najmocniejszym punktem utworu, do reszty muszę się jeszcze przekonać, ale jest nie najgorzej Wink Powodzenia!

Yngwie / admin lubi ten post

hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

NIEMCY: ELIF - Nur Mir Empty Re: NIEMCY: ELIF - Nur Mir

Wto 3 Lis - 22:12
Jako, że jakoś od ponad 8 lat, język niemiecki towarzyszy mi na co dzień, to jego obecność tutaj nie jest dla mnie żadną przeszkadzajką. Mimo tego, że niemiecki rynek wydaje się taki ogromny i rozległy, to znaleźć porządny utwór i to jeszcze po niemiecku, naprawdę jest dużym wyzwaniem. Miliony szlagierów, rapsów czy też wesołych pioseneczek rodem z Kindergarten, tego jest na pęczki. Dlatego dodatkowo doceniam Twój wybór, bo jest on na pewno nie oczywisty jak na niemiecki rynek. Refren nieskomplikowany, ale catchy , kilka rapsów też jest, ale przez krótkość piosenki nie przeszkadzają jakoś bardzo,. A więc nie jest źle, oczywiście ja bym wolał mocniej i z ogniem, no ale spodziewam się ze pomysł na piosenkę w tej edycji był lekko inny Wink Powo!

Yngwie / admin lubi ten post

Sponsored content

NIEMCY: ELIF - Nur Mir Empty Re: NIEMCY: ELIF - Nur Mir

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach