Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty ESTONIA: Eesti Laul 2021

Sro 11 Lis - 20:48
ESTONIA: Eesti Laul 2021 Estonia-2021-eesti-laul

:estonia: Estoński nadawca ERR klasycznie już wybierze reprezentanta na podstawie preselekcji Eesti Laul. Nadesłanych zostało 156 utworów, z czego wyselekcjonowane zostało 24. Poznajcie pierwszą połowę uczestników:

Uku Suviste - The Lucky One
Gram-of-Fun - Lost In A Dance
Tuuli Rand - Üks öö
Jüri Pootsmann - Magus melanhoolia
Tartu - Redel
Kéa - Hypnotized
Hans Nayna - One By One
Nika Marula - Calm Down
Andrei Zevakin & Pluuto - Wingman
Wiiralt - Tuuled
Helen - Nii kõrgele
Koit Toome - We Could Have Been Beautiful

Pozostałą dwunastkę poznamy już jutro!

Więcej:
https://eurowizja.org/estonia-uczestnicy-eesti-laul-2021-eurowizja/

Yngwie / admin lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2021

Sro 11 Lis - 22:58
Tylko nie Uku! nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie irytuje ten człowiek. Bardzo dobrze, że mamy powrót Jüria, ciekawy jestem jego piosenki chociaż osobiście dałbym szansę na wyjazd do Rotterdam komuś innemu - podobnie z Koit Toome chociaż zależy czy to nie będzie taki kicz jak Verona (niemniej po tytule wnioskuję, że próżne me nadzieje) Szeroki uśmiech Po Nika Marula spodziewałbym się czegoś nowoczesnego, jej występ w Eesti Laul 2018 był przyzwoity. Dawno na Eurowizji nie było języka estońskiego, ostatni raz w 2013 w Malmoe - a to byłby niewątpliwie wielki plus estońskiego wyboru.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2021

Czw 12 Lis - 21:40
Karl Killing – Kiss Me
Egert Milder – Free Again
Rahel – Sunday Night
Sissi – Time
Alabama Watchdog – Alabama Watchdog
Kristin Kalnapenk – Find a Way
Tanja – Best Night Ever
Heleza – 6
Uku Haasma – Kaos
Suured tüdrukud – Heaven’s Not That Far Tonight
Kadri Voorand – Energy
Ivo Linna, Robert Linna & Supernova – Ma olen siin

Powyżej część druga Eesti Laul 2021. Kilka powrotów.

Juri i Egert zadbają o poziom Serce
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2021

Czw 12 Lis - 22:26
Mam nadzieję, że Juri będzie miał świetną piosenkę. Liczę na jego powrót

Dawid lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2021

Nie 15 Lis - 13:44
Naprawdę liczę, że po dwóch latach mizerii, Eesti ponownie powróci do poziomu jaki prezentowało do roku 2018. Oczywiście najbardziej jestem ciekaw propozycji od uczestników powracających do konkursu. Uwielbiałem "Knock Knock" od Niki, liczę na coś w podobnym klimacie. Od Sissi i Egerta mam nadzieję na przynajmniej na tak przyjemne propozycje jak ostatnio. Fanem "Play" nigdy nie byłem, ale czekam co tam Juri wymyślił po estońsku. No i błagam wręcz, żeby prawdopodobny ponowny zwycięzca, czyli Uku, miał coś nie aż tak obrzydliwego jak jego propozycja z zeszłego roku.
Pozostaje czekać do 5 grudnia. Skromny
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2021

Sob 5 Gru - 20:42
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2021

Pon 7 Gru - 16:39
Po dość słabym sezonie preselekcyjnym w 2020 spodziewałem się, że dobre czasy minęły, ale :estonia: Estonia dobitnie się przeciwstawia mojej wizji. Świetny poziom piosenek, duża różnorodność i jakość, której brakowało w tym państwie przez ostatnie 2 lata. Nawet Uku i Koit z całkiem znośnymi utworami. Egert i Juri nie zawiedli, bardzo pozytywnie zaskoczyła Sissi, a Heleza brzmi i wygląda jak zwyciężczyni PdF. Look forward, jest z czego wybierać.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1240
Wiek : 23

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2021

Wto 23 Lut - 3:55
No serio świetny poziom selekcji. Jak nie ten wygra ten to jest tamten, tamten i tamten i jeszcze tamten, a no i też tamten i tam jeszcze tamten jest w zanadrzu. Ukowi udało się wystawić tak słabą piosenkę, że naprawdę jest w stanie przegrać, lecz alternatywy wydają się jeszcze gorsze. Potężny Koit Toome rzuca chlebkiem w Grażyny niczym w łabędzie w parku, a jeśli jakimś cudem jemu podwinęła by się noga to jest w zanadrzu nasz studniówkowy Juri, którego wokal w refrenie brzmi równie przyjemnie dla ucha jak alarm o piątej rano. W żadne Eggerty czy Sissie nie wierzę, dopóty winner televotingu de facto zawsze wchodzi do superfinału, choćby był u jurorów dziewiąty (pozdro Victor), to nic się w tym kraju nie zmieni.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Sponsored content

ESTONIA: Eesti Laul 2021 Empty Re: ESTONIA: Eesti Laul 2021

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach