Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

KAZACHSTAN: Tigerfish - Борооны дуу Empty KAZACHSTAN: Tigerfish - Борооны дуу

Nie 22 Lis - 0:23
Azja Wschodnia zdecydowanie nie jest mi bliska, zarówno pod kątem muzycznym jak i kulturowym. Pewnie dlatego poszukiwania utworu były ciekawym i zaskakującym wyzwaniem. Zakończyły się pozytywnie. Będzie akustycznie, w moim stylu - trochę smutno i emocjonalnie. Będzie też porażka w półfinale. Ale i tak warto.

Barwy :kazakhstan: Kazachstanu reprezentować będzie zespół Tigerfish pochodzący z Ułan Bator w Mongolii. Utwór "Бороны дуу" wykonany jest w języku mongolskim i w tłumaczeniu na polski oznacza "Dźwięk deszczu".

Tłumaczenie tekstu na język angielski jest wyświetlane w teledysku, który jest fragmentem irlandzkiego krótkometrażowego filmu "Coda" z 2013r.


RECAP: od 2:43

:kazakhstan: Tigerfish - Борооны дуу :kazakhstan:
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

KAZACHSTAN: Tigerfish - Борооны дуу Empty Re: KAZACHSTAN: Tigerfish - Борооны дуу

Pon 23 Lis - 22:32
Wooow, co za klimat :O Słuchając tej propozycji wyobraziłem sobie spowite mgła, tajemnicze mongolskie stepy. Utwór pięknie maluje obrazy, wspaniale płynie i uderza w te struny co trzeba Serce Nie spodziewałem się perełki w takim klimacie, a tu się udało. Dziękuję za ten wybór, którzy jest swojego rodzaju przeżyciem, a nie tylko piosenką Serce

vestmann lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach