Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Pon 1 Mar - 20:06
Jeśli chodzi o drugą szansę to wolałbym w finale oglądać:
1) Alvaro Estrella
2) Paul Rey
3) Clara Klingenström
4) Klara Hammarström

Słucham też pobieżnie wszystkich piosenek do ustawienia rankingu i gdybym miał wskazać najbardziej okradzioną i to jeszcze która zakończyła na ostatnim miejscu to byłaby nią...  



W sumie chyba jedyna jakościowa ballada w stawce ^^

Yngwie / admin lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Wto 2 Mar - 20:32
Szwedzki iTunes:

1. Voices - Tusse
2. Every Minute - Eric Saade
4. Still young - Charlotte Perrelli
5. Behöver inte dig idag - Clara Klingenström
8. In The Middle - The Mamas
9. Tänker inte alls gå hem - Arvingarna
10. Little Tot - Dotter
12. Dandi dansa - Danny Saucedo
14. New Religion - Anton Ewald
15. Rena rama ding dong - Eva Rydberg & Ewa Roos
19. Bailá Bailá - Alvaro Estrella

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Sob 6 Mar - 21:34
:sweden: winicken z Andry

duel 1
Alvaro Estrella - "Baila Baila"
Lillasyster - "Pretender"

duel 2
Frida Green - "The Silence"
Paul Rey - "The Missing Piece"

duel 3
Eva Rydberg & Ewa Roos - "Rena rama ding dong"
Clara Klingenström - "Behöver inte dig idag"

duel 4
Klara Hammarström - "Beat of Broken Hearts"
Efraim Leo - "Best of Me"


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Sob 6 Mar - 21:38
Ohh super że każdy duel po mojej myśli ale najbardziej trzymałem kciuki aby Klara Hammarström awansowała Serce 4

Yngwie / admin, Fenistil and Iker lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Sob 6 Mar - 22:28
Jest już kolejność finałowych występów (świetny spot dla Dotter Serce)

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Ev03uhTXcAcgWxi?format=jpg&name=large

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Sob 6 Mar - 23:30
Gdyby Dotter miała w tym roku "Bulletproof" to może podjęłaby walkę z Tusse ale "Little Tot" to słabsza propozycja i staging nawet w połowie nie tak spektakularny jak rok temu, niestety ale ciężko jest przebić to co miała wtedy :< Mam wrażenie że Pan ze szczęśliwą 7 wygra zdecydowanie w tym roku, ewentualnie Eryś ze swoim show może tam delikatnie postraszyć. Ogólny skład finału prezentuje się bardzo porządnie pomijając Arvingarne Oczy  zastanawiałem się co oni wgl robią w finale ale potem ich sprawdziłem na wiki, popularność i to jak długo są na rynku zrobiło swoje... Zamiast nich stawkę mogłaby uzupełnić jakaś ładna typowa ballada ale w tym roku praktycznie w ogóle ich nie było Bezsensu
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Pon 8 Mar - 19:40
"Behöver inte dig idag" Clary Klingenström to chyba będzie czarny koń sobotniego finału.

Iker lubi ten post

Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Sro 10 Mar - 12:18
Nie przepadam za tegorocznymi propozycjami MF. Większość utworów jest byle jaka. Jedynie Danny Saucedo bardzo mi się podoba i trzymać kciuki za jego niespodziewane zwycięstwo. Mam nadzieję, że nie wygra Tusse, utwór generyczny, mdły i nawet nie chwytliwy, choć próbuje do tego aspirować. W ogóle go już nie pamiętam, kojarzę za to ładny staging.   Przypomina mi muzycznie single z X-Factora czy The Voice tylko że z takim lekkim upgrade'm. Ogólnie to większą niechęć wzbudza we mnie tylko Alvaro Estrella i "Bailo Baila", ale on nie ma żadnych szans - sukcesem jest samo dostanie się do finału.


Myślę, że wygra Eric Saade, ew. The Mamas.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Czw 11 Mar - 17:21
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Pią 12 Mar - 18:00
Podobno Dotter nie była zadowolona ze swojego półfinałowego występu, więc jej team zabrał się do roboty i już jutro zobaczymy podrasowany występ do Little Tot.. wygląda sztos! nie mogę się doczekać, bo tego właśnie brakowało w pierwszej wersji, trochę światła.

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 EwPBkKnW8AQznzF?format=jpg&name=large

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Wilk lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Sob 13 Mar - 14:57
A więc znów dobrnęliśmy do finału Melofestu. Jak zwykle, preselekcje szwedzkie zleciały niesamowicie szybko, dopiero słuchaliśmy urywków z 1. semi. Zaskoczony Mimo braku publiki, MF jak zawsze świetnie się oglądało, i tego braku osobiście nie odczuwałem (może podczas finału będę odczuwać bardziej, bo jednak Friends Arena wypełniona 50 000 ludzi zawsze robiła wrażenie).
Jestem podekscytowany finałem MF jak zwykle zresztą, ale poza tym nie czuję przed nim większych emocji, bo wyniki zdają się być znane.
Ktokolwiek z mojego TOP6 nie wygra (Dotter/Tusse/Charlotte/Mamuśki/Eric/Clara) będę bardzo zadowolony. Mamuśki i Eric nie zachwycili mnie podczas półfinału, ale już w kolejnym tygodniu obie piosenki niesamowicie mi się wkręciły. Z kolei w tym tygodniu bardzo często słuchałem propozycji Clary, miłoby było gdyby załapała się na wysokie miejsce. Największym moim marzeniem jest win Dotter, ale skoro nie wygrała rok temu to nie wygra i teraz, boję się nawet, że w tele sflopi bardziej niż się spodziewamy. Bezsensu Jestem pewien na 99%, że wygra Tusse i będzie to całkowicie zasłużone zwycięstwo. Serce
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Pon 15 Mar - 16:41
SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 1f4fa  SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 1f539  SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 1f539  SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 1f539 Bardzo dobre wyniki szwedzkiego nadawcy: 3 625 000 widzów oglądało finał #Melodifestivalen w SVT1 - 81,1% udziału w rynku, najlepiej od 2013 roku! a całych preselekcji z półfinałami i AC od 2017 roku.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

SZWECJA: Melodifestivalen 2021 - Page 3 Empty Re: SZWECJA: Melodifestivalen 2021

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach