Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 675
Płeć : Male
Wiek : 20

POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself Empty POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself

Sro 25 Lis - 23:15
koreancka muza
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself Empty Re: POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself

Pią 27 Lis - 20:18
Zawiedziona jestem, bo dla mnie ta piosenka jak na nie srednia, ale Hwasa to bym dala 12 ci ale nie dam bo sućki

marjuz and Fenistil lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 255
Płeć : Female
Wiek : 25

POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself Empty Re: POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself

Pią 27 Lis - 22:14
no to krótka notka ode mnie:

Mamamoo to zespół, który zadebiutował w 2014 roku pod wytwórnią RBW. Dziewczyny bardzo rozsławiły swoją agencję i udało im się osiągnąć tak ogromny sukces, choć ich agencja nie była wielka zwłaszcza w momencie ich debiutu.

Dziewczyny nie były od początku bardzo popularne i tak naprawdę to za początek ich coraz większego wzrostu popularności możemy datować rok 2016, kiedy ukazała się piosenka You're the best. Dziewczyny w tym czasie wygrały też swoją pierwszą nagrodę w programie muzycznym (to są programy w których artyści, którzy niedawno wydali swoją nową muzykę występują i tym samym się promują, a co tydzień najpopularniejsza piosenka wygrywa, trochę to działa jak takie listy przebojów ale jest dużo czynników, które wpływają na wygraną danego artysty i w każdym programie tego typu zasady przyznawania nagród są inne. Jest łącznie 6 różnych tego typu programów).

Mamamoo to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów w Korei. W comiesięcznych rankingach popularności zawsze plasują się na bardzo wysokich pozycjach.

Każda z dziewczyn ma swój własny styl, który mogą w szczególności pokazać w swojej solowej twórczości. Każda z dziewczyn ma za sobą swój solowy debiut. Osobiście bardzo polecam solo Solar, które ukazało się w tym roku.

Dziewczyny w swoim zachowaniu zachowują dużo niezależności, autentyczności. W ich piosenkach również o tym wspominają. Jest to m.in spowodowane tym, że życie idole nie jest łatwe i bywa bardzo męczące. Tu odsyłam wasdo piosenki "Sleep in the Car". Można powiedzieć więc, że Mamamoo to jeden z najbardziej autentycznych i naturalnych zespołów w kpopie.

Jeśli chodzi o tą grupę to warto też wspomnieć o istnieniu efektu Hwasy. Co to takiego? Polega to na tym, że wiele rzeczy, które zrobiła Hwasa, czego ona używała momentalnie stawało się niezwykle popularne i powodowało wzrost sprzedaży danego produktu, usługi. Zresztą niektóre firmy nawet wysłały do niej specjalne podziękowania za to, że dzięki niej oborty firmy się zwiększyły.

Jak już jesteśmy przy produktach to wspomnę jedynie, że piosenka "Wanna Be Myself", która bierze udział w naszym konkursie, powstała w ramach akcji reklamowej firmy Andar.

Jak więc widać Mamamoo to zespół, który jest niezwykle popularny i jednocześnie zachowuje swoją autentyczność.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself Empty Re: POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself

Pon 7 Gru - 1:06
W sumie nie wiem wciąż do końca co o tej piosence sądzić. Fajny retro vibe jest, jak też było przy masie innych utworów z naszego półfinału. Ale jednocześnie jakoś tak brakuje mi trochę większej przebojowości, a refren po dość sztampowym "wanna be myself" robi się trochę płaski. Mimo to na pewno wciąż jest to spoko piosenka i z przyjemnością się jej słucha.
Sponsored content

POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself Empty Re: POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach