Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Pon 22 Lis - 22:48


Skrót 1:59 - 2:39


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Nie 12 Gru - 17:19, w całości zmieniany 1 raz
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Wto 23 Lis - 10:46
@Szymek79 na bank
avatar
Xytros
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 70
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Warsaw

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Wto 23 Lis - 22:39
Podobają mi się dźwięki w tej piosence, są one na tyle dominujące, że byłem zainteresowany przez cały czas trwania piosenki, Szymek to może i dobry typ na ten utwór, jednak ja skieruje się bardziej ku @Przemek
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Sro 24 Lis - 17:08
Nie wydaje mi się aby Przemek dawał jedyny póki co komentarz od razu pod swoją piosenką. Popieram jego typ że to @Szymek79 który na ogół nie szarżuje jakoś bardzo z ukrywaniem się w edycjach anonimowych, ewentualnie może @Traveler. Piosenka całkiem, całkiem aczkolwiek taki styl śpiewania zazwyczaj średnio mnie przekonuje.
avatar
Gość
Gość

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Czw 25 Lis - 19:33
oczywiscie ze szymek a kto inny
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Czw 2 Gru - 23:09
Pierwsze wrażenia nieszczególnie dobre, też nie bardzo lubię ten styl śpiewania, ale jak się lepiej wsłuchałem... dosyć fajnie ten utwór się rozwija i w pewnym momencie pojawią się dosyć gwałtowna, ale nie przesadzona zmiana brzmienia, więc słucha się tego nawet dobrze. Oryginalny nie będzie, ale też jakoś pomyślałem o @Szymek79.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Pią 3 Gru - 11:42
Też mi pasuje @Szymek79, ale jeśli to on, to trochę się zawiodę, bo w ostatnim czasie serwuje art za artem a tu mamy poprawny, dobry jakościowo ale niezbyt wyróżniający się moim zdaniem utwór.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Nie 5 Gru - 14:36
Proste, nieco posępne, z melodyjnym motywem przewodnim., utwór bez wątpienia jest z gatunku synthpopu. Piosenka delikatnie wciąga, buduje masywną, wielowarstwową kulminację bitów, wokalnej harmonii, syntezatorów i instrumentów, a następnie cichnie by zacząć od nowa. To jest chyba taki nikomu niewadzący i przyjemny dla ucha utwór, który można sobie zapętlić i słuchać kilka razy pod rząd gdzieś tam w tle. Obstawiam @Daniell.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Czw 9 Gru - 22:56
Będę w istnym szoku jeżeli to nie @Szymek79.
Sponsored content

IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave Empty Re: IRLANDIA: RÜFÜS DU SOL - I Don't Wanna Leave

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach