Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

ROSJA: Eric Nam - Paradise Empty ROSJA: Eric Nam - Paradise

Pią 27 Lis - 23:42

recap od 1:27

Darka lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

ROSJA: Eric Nam - Paradise Empty Re: ROSJA: Eric Nam - Paradise

Sob 28 Lis - 21:57
notka ode mnie:

Eric Nam to koreański solista, który urodził się i wychował w USA, a dokładniej to w Atlancie. Zresztą do dzisiaj widać jego przywiązanie do Stanów Zjednoczonych.

Jak u wielu poularnych obecnie artystów na początku jego kariery był YouTube, gdzie publikował swoje covery. Dzięki temu został zauważony i zaproszony do wzięcia udziału w programie "Birth of a Great Star 2", gdzie dostał się do najlepszej 5 i później podpisał kontrakt z agencją.

Jego oficjalny debiut miał miejsce w styczniu 2013 roku. Od tego czasu wydał 5 mini albumów, a piosenka "Paradise", która bierze udział w naszym konkursie, promuje jego najnowszy album The Other Side. Co ciekawe większość tekstów piosenek na tym albumie Eric napisał wraz z Young K, który jest członkiem zespołu Day6.

Eric od wielu lat udziela się też jako prowadzący programów. Obecnie od 2 lat prowadzi swój podcast w którym mówi o k-popie i rozmawia z gośćmi, którzy podobnie jak on są idolami. Prawie wszystkie jego wywiady, które przeprowadził w ramach tego podcastu, są w języku angielskim. Eric umie zadawać celne i interesujące pytania, a do tego atmosfera, która panuje podczas tych rozmów również jest bardzo przyjemna.

Eric przyjaźni się z Ailee, która wygrała kiedyś KP oraz Amber (członkini f(x) i solistka). Jest również bardzo blisko ze swoją rodziną, w tym dwójką młodszych braci z czego jeden jest nawet jego managerem.

W czerwcu ubiegłego roku zagrał w Polsce koncert w ramach swojej trasy koncertowej. W ramach podziękowań od polskich fanów otrzymał koszulkę reprezentacji Polski w piłkę nożną ze swoim imieniem i rokiem urodzenia, czyli liczbą 88.

Ja wiem, że trudno w to uwierzyć i zupełnie tego nie widać ale Eric w tym miesiącu skończył 32 lata. Powiedziałabym wręcz, że wygląda teraz młodziej niż w 2012, kiedy uczestniczył w talent show, dzięki któremu rozpoczęła się jego kariera.

Piosenka "Paradise" jest o poszukiwaniu swojego własnego raju, czyli chęci polepszenia swojego życia. A czym jest ten raj dla artysty? W jednym z wywiadów powiedział, że dla niego jest to bycie zdrowym i szczęślwym. Jest to także bycie otoczonym przez ludzi, których się kocha.


[i teraz odrobina prywaty]
A ja kocham tą piosenkę i bardzo ci dziękuję za ten wybór. Sama początkowo myślałam, aby właśnie to wystawić, ostatecznie jednak zmieniłam zdanie ale mam nadzieję, że piosenka zajdzie daleko w naszym konkursie.

Wonder lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ROSJA: Eric Nam - Paradise Empty Re: ROSJA: Eric Nam - Paradise

Pon 7 Gru - 0:44
Główny motyw muzyczny utworu jest trochę irytujący, ale ze zdziwieniem złapałem się już na tym, że sam z siebie pałęta mi się po głowie. Nie jest więc tak źle. Ogólnie brzmienie utworu takie dość amerykańskie. Zdecydowanie wolę zwrotki od refrenów, są bardziej azjatyckie.
Sponsored content

ROSJA: Eric Nam - Paradise Empty Re: ROSJA: Eric Nam - Paradise

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach